Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi itt aki társkeresési problémák miatt ment ki külföldre? Sikerrel járt?

Figyelt kérdés

Tehát olyan akinek (többek között) határozottan szempont volt az is a kiköltözéskor, hogy ott barátnőt is könnyebben fog találni, mert ott nem olyan magasak a nők elvárásai, és nem magyar mentalitásúak a nők. (Nekik nem kell tenni semmit, csak a férfinak)

Akik így tettek, mennyire jöttek be a számítások? Sikerült megtalálni azt amit/akit kerestél?


2019. aug. 18. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
De ezt honann szeditek? Én pl. nem hiszem, hogy semmit sem kell tennem, mert csak a férfinek. Sosem viselkedtem így. Ki viselkedik így?
2019. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem magyar férfi max Thaiföldön talál könnyebben párt.
2019. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan, van élő ember, akinél ez szempont?
2019. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem költöztem ki, de Ukrajnában nagyon könnyű ismerkedni. Mondjuk ott tényleg a férfi fizet - mindig, mindent. Cserébe viszont a nők szépek és háziasak.
2019. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Annyira ostobák vagytok hogy az már fáj.

Szerinted hazai pályán könnyebb játszani, vagy ismeretlenen? Használd az agyad , elvileg azért van...

F36

2019. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Egy francia, brit, holland.... nőnek te csak egy csóró kelet európai bevándorló vagy.

A japánok pl meg élből rühbelik az idegeneket. Úgy is hívják hogy Gajdzsin. A többi ázsiai sem nagyon keveredik.


Ha csak nem egy szegény nigériai lányt szeretnél elvenni, el lehet képzelni hogy mekkora sikered lesz.

2019. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

"(Nekik nem kell tenni semmit, csak a férfinak)"


Honnan szeditek ezt a phaszságot?

Manapság a nők már jobban motivaltak, celtudatosabbak, mint a legtöbb pasi.

2019. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Javaslom izlandot, ott kb mindenki rokona mindenkinek es szeretik ha fel van frissitve a ver, a nok vadasznak a kulfoldi pasikra, szoval foglaljatok rep jegyeket! Sziasztok remelem tetszeni fog es ott is maradtok :)
2019. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Drágáim, az ukrán nők csak fiatalon szépek, utána úgy lepukkadnak a szintükhöz képest, hogy az hihetetlen.


Arról már nem is beszélve, hogy aki ukrán nővel ismerkedik olyan alapon, hogy annak lóphasz elvárásai vannak, ez addig igaz, amíg eltartod és lehúzza Rólatok az utolsó bőrt is, utána vált is. Legalábbis az olyan modell kinézetűekre ez igaz javarészt, aki látszólag nem várja el a férfitól, hogy egy Ronaldo hasonmás legyen.


Én se vagyok egy Mila Kunis, de nekem nem kéne olyan ipse, akinek csak addig vagyok jó, amíg profitál belőlem, utána megyek a szemétre, nézzen ki akárhogy.

2019. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak a nőkre jellemző a "magyar mentalitás". Magyar zenekarra ráírsz, hogy mikor jönnek a közeledbe koncertezni, válasz sem jön. Külfőldi, sokkal elismertebb zenészek meg "persze haver, dobok át még dalszöveget is, kösz, hogy érdeklődsz."

Tipikus még, hogy előléptetett többé nem ismeri meg a legjobb barátait mert azok már "kevesebbek nála". Megy a fejforgatás, kivagyiság. Mindenki mondja, hogy külföldön sokkal közvetlenebbek és barátságosabbak, kevésbé "f_szparasztok" az emberek, férfi és nő egyaránt. Nem tudom, de lehet benne valami.

2019. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!