Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők felé mindenképpen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők felé mindenképpen el kell köteleződni, másképpen nem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen mondanom kell, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem állhatok úgy a dologhoz, hogy majd alakul. Ennek megfelelően "le vagyok vizsgáztatva" komolyságból, majd ezután megnyugodva a csaj úgy áll hozzám, hogy majd alakul, komolyság jelét pedig nem feltétlenül adja. Ha firtatom, hogy valamit azon az oldalon is kellene mutatni, mert akkor a továbbiakban ez az én részemről is csak járogatás/jól érezzük magunkat, akkor persze megsértődnek. Olyat miért nem lehet, hogy mindkettőnknek vagy az egyik vagy a másik verzió? Tök jó lenne, de ezt az egyoldalú hülyeséget mindenki megpróbálja velem eljátszani. Hogyan lehetne ezt elkerülni?
2019. aug. 19. 06:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%

Az átlagpasiként kell elköteleződnöd, hogy ott legyél a friendzone-ban tartalékként a nőnek. Erre azért van szükség, mert ezidőalatt ismerkedik az alfahímmel és reménykedik benne, hogy majd vele tud összejönni. Az alfahím viszont bármit megtehet, a nő tőle nem mer kérni semmit sem, csak várja, hogy őt válassza (tehát nekik nem kell elköteleződni, ők azok, akik szemrebbenés nélkül párhuzamosan több nővel is szexelnek). Amennyiben ez nem sikerül és az alfahím végül nem a csajt választja, akkor visszanyúl a friendzone átlagpasijaihoz.


Most sokak lelkivilágába beletapostam, pedig ez tényleg így működik. De beletelik még pár napba mire kellő bizonyítékot gyűjtök össze ehhez. Jelenleg is egy széleskötű vizsgálatot csinálok netes társkeresőkön, csak kell még egy bizonyos szám fölé menjek, hogy a minta reprezentatív legyen a női lakosságon belül.

2019. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
@1: ha már tudományos szempontból nézzük, akkor jelzem, hogy a társkeresők “lakói” egyáltalán nem reprezentativak az ország női lakosságának tekintetében, így nem fogsz tudni belőlük reprezentatív mintát készíteni.
2019. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Úgy értsük, hogy az, hogy kapcsolat lesz belőle, már 99%-ban biztos, de ettől függetlenül még ismerkedünk/friss a kapcsolat. Szóval elvileg már nem alfázunk.
2019. aug. 19. 06:48
 4/27 anonim ***** válasza:
47%

"nem állhatok úgy a dologhoz, hogy majd alakul"

De igen.

Csak legyen merszed az elején tisztázni!

Mert személyfüggő, kivel lehet ezt és kivel nem.

Képzeld, még szexet is lehet így szerezni. Odamész egy ismeretlen nőhöz, és leülsz ismerkedni, ha jó néven veszi. Beszélgettek 1-2 percet, és utána megkérdezheted, hogy ha megtetszetek egymásnak, részéről elképzelhető-e, hogy aznap szeretkeztek.

Ha nemet mond, akkor udvariasan elköszönsz.

2019. aug. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Jól írja az előttem válaszoló. A nőknek tetszik az őszinteség,korrektség és nyíltság. Nem kell játszmázni,taktikázni,hazudni.

Ha komoly kapcsolatot szeretnél egy nővel,akkor úgy állj hozzá,viszont ha csak lazábbat,esetleg egy éjszakásat,akkor tessék szépen az elején letisztázni.Érett,értelmes nő,így is bele fog menni,ha szeretné,hiszen tudja,hogy mire kell számítania.

2019. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Van merszem, úgy szoktam tálalni, hogy komoly kapcsolatot szeretnék haladni, mert megállapodnék, ennek érdekében fogok ügyködni, illetve figyelni arra, hogy ez kölcsönös-e, aztán meglátjuk x idő múlva, hogy ezen vállalkozásunkat siker koronázza-e vagy sem. Evidens, hogy nem tudom biztosra, ha valakit csak 1-2 hónapja ismerek és még nem is éltünk együtt... de úgy veszem észre, hogy ez mögé cselt gondolnak és úgy állítják be, mintha mellé beszélnék, pedig csak arról van szó, hogy én is ugyan úgy elvárom, hogy a másik is letegyen valamit az asztalra.
2019. aug. 19. 07:37
 7/27 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolat felé szeretnék haladni*
2019. aug. 19. 07:38
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek folyamatosan hazudnod kell, akár kapcsolatra kell egy nő, akár szexre. Ha őszinte vagy, valószínűleg össze sem jönnek veled, vagy rövid úton kirúgnak.
2019. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy félnek egy újabb csalódástól,beetetéstől. Megunták,hogy szórakoznak velük és félnek,hogy kihasználod őket és amíg nem érzik magukat biztonságban,addig nem szeretnék beletenni magukat 100%-ig.(Tudom,hogy a nők is szép számmal kihasználják a férfiakat,manapság már nincs tisztelet sokakban.)

Persze,ez számodra(számomra is)kiábrándító lehet. Viszont nem tudom,hogy mit jelent nálad az,hogy komoly kapcsolat szempontjából ismerkedsz és a nők ezt nem úgy teszik.

De kérlek,hogy ne hazudj semmit össze a nőnek! Sokkal jobb a tiszta szándék.:)

2019. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Kommunikációs hiány. Nálad is, de náluk is dögivel. A hasonló vonza egymást. Én ilyat, amit írsz még csak másoktól se hallottam.
2019. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!