Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is így?

Figyelt kérdés

Szóval hogy érti a nőket alapvetően, tudja hogy kell csajozni, jó emberismerő, csak nem teszi mert selejt?

Én ilyen vagyok, azt is tudom, hogy kéne viselkednem, milyennek kéne lennem, csak behatarol a genetika, meg a hormonok nem működnek úgy ahogy kéne. Legtöbb ferfi itt a nőket hibáztatja azt látom, de vannak itt olyanok, akik értik hogy ők a hibásak a rendszerben?

Ez a legfrusztrálóbb állapot azt hiszem.

Aztán másik dolog, hogy nem elég ez a szar helyzet, a magunkfajta még infantilis, nyomoréknak is van nézve, még a saját családjában is emiatt, azt hiszik hogy tanítani kell csajozni (megszólítani, meg meghúzni a haját Julisnak kb. ilyen szinten hülyének néznek) 20+ évesen, nevetséges, közben meg a haverok (Mr. Tökéletes csajok kedvence haver is) mai napig kikérik a véleményem csaj ügyben, ha úgy van.



2019. aug. 19. 07:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Aki nem tudja, tanítja.


Erre is simán illik. Lehet, hogy elméletben tudsz dolgokat, de ez semmit sem ér, ha gyakorlatban nem tudod megtenni.

2019. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen 1-es, csak ne lenne az ilyen ember hülyének nézve, nem azért nincs csaj, mert setét, hanem mert ezt dobta a gép...
2019. aug. 19. 08:08
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanígy vagyok. Abszolút normálisan látom a dolgokat, pár haveromnak szoktam is adni randizási tanácsokat, ha kérnek, általában be is jönnek az ötleteim. Viszont katasztrófa, ahogy a gyakorlatban csinálom. Eleve marha ritkán van randim. Akkor meg előjön, amit te mondasz, nincs kémia. Konkrétan azt a nőt, aki mondjuk ott van velem a randin, s számtalanszor gondolok rá, az adott helyzetben nem akarom pl. megcsókolni, mert nem kívánom.


Rólam páran már azt gondolják, hogy meleg vagyok. Pedig marhára nem, szóval para.

2019. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Régen hasonló voltam. Csak hasonló. Ez csak önáltatás. Kb nincs olyan, amit magadra írsz. Ha erre rájössz, és tudatosítod, majd beiktatod az elmédbe, kigyakorlod az új önmagad, még ennél is sokkal jobbként fog menni a gyakorlatban is.
2019. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem értem 4-es mi nincs olyan? Nem fog jobban menni a gyakorlatban, egy az mert nem is igazán próbálkozom, kettő meg mert nem is fogok.
2019. aug. 19. 08:24
 6/24 anonim ***** válasza:

Az első mondatban benne is van minden problémád forrása.

Selejtnek tartod magad, így nem lehet csajozni, mindegy mennyire érted-tudod a dolgod.

Amíg ez nem változik, nem is fog menni a dolog. Ha megtanulod önmagad értékelni és helyén kezelni megváltozik a család hozzáállása is és a nők viszonya is veled szemben.

2019. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
" akik értik hogy ők a hibásak a rendszerben?" Nincs ilyen. Sokáig én is abba a hibába estem, hogy önmagamat hibáztattam, jajj biztosan én csinálom rosszul, én rontottam el valamit, nekem kell változni. Persze nem csak a nők hibásak, de nem is csak te. NINCS olyan, hogy csak az egyik fél hibás egy 2 emberes dologban. Amihez két ember kell, ott kevés csak az egyiknek törnie magát. Mindkét fél egyformán benne kell legyen, tehát nincs egyik hibája meg másiké. Egyformán hibásak.
2019. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#7 Tehát a víz a hülye, ha nem tudsz úszni???

Egyének problémáját állítod szembe a teljes női társadalommal és nem az egyénnek kell változni, hanem a társadalomnak? Ugye viccelsz?

2019. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Diazepam ***** válasza:
100%
Miért lenne bárki is hibás? A férfi sem tehet róla, hogy nem született jóképűnek és a nő sem tehet róla ha valaki nem vonzza. A család viszont hibás, hogy emiatt cseszteti.
2019. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Selejtnek tartod magad, így nem lehet csajozni, mindegy mennyire érted-tudod a dolgod."


Ez a másik, tény hogy nem lehet, de nem vagyok elé gátlástalan ahhoz, hogy selejtkent előadjam, hogy császár (vagy csak szimplán átlagos, férfias valaki) vagyok, pontosabban néha volt ilyen, de utólag szégyenkezem csak. Ha ténylegesen helyén kezelném magam, öngyilkos lennék.


7-es csak is én vagyok a hibás.

2019. aug. 19. 09:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!