Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza lehet a haveromnak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a haveromnak aki pua társaságban van hogy tök mindegy hogy nézel ki, lehetsz akár olyan mint Molnár Krisztián akkor is lesz fullos barátnőd csak magabiztosság, duma és humor kell?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki ebbe a pua közösségben van meg ilyen táborokat is szervez és azt állítja hogy ne törődjek a külsőmmel, mert teljesen mindegy a nőknek csak az számít hogy mennyire jó a dumám mennyire vagyok magabiztos és humoros és hogy akarom akkor beszervezel egy ilyen táborba és akkor megtanulok csajozni és akár Palvin Barbara szintű nő is lehet a barátnőm
2019. aug. 19. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem tök mindegy, de a nőknek tényleg kevésbé számít a külső. A magabiztosság és a humor fontosabb.
2019. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza.
2019. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Abszolút nem igaz.

Igen, a magabiztosság, a humor és a megfelelő szöveg (amit te a puáktól hallasz, sose használd, mind erőltetett és röhejes) fontosak, és nagy előnyt jelentenek

Nem azt mondom, hogy legyél Tom Hiddleston, de pár hét edzés után már milliószor jobban fogsz kinézni, mint Molnár Krisztián. Törődj a külsőddel, de ne csak az ismerkedés miatt, hanem magad miatt is.

Ne hallgass a barátodra, ha tanács kell, akkor érdeklődj olyan barátoknál, akik párkapcsolatban vannak, mert sokkal hasznosabb tippeket fognak adni.


L

2019. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azon elgondolkoztál már hogy mindenkinek mást jelent a "fullos csaj" kifejezés? Valakinek egy modell kell, valakinek a széles csípő tetszik, másnak meg más. Nekem például már tetszett olyan nő is, akinek voltak születési rendellenességei. Sokan is mondták rá hogy milyen undorító ahogy kinéz. De emberileg egy csodás ember volt. Na nekem ez teszi a "fullos csaj"-t azzá amivé. Baj? Neked igen. Sokan le fognak pontozni mert nekem nem az a szép ha "jó a segge" és "jó nagy a melle" egy nőnek. Hanem az emberileg jó embereket tartom annak.


Szerintem elsőnek gondoloozz el hogy NEKED mitől lesz valaki "fullos". Majd keress meg egy olyan embert, és udvarolj neki úgy, ahogy azt neki kell.

Sok szerencsét.

2019. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hazudott.

A nőknek is ugyanolyan fontos a külső, mint nekünk férfiaknak.

Ha meg csak egy átlag alatti pali vagy, egy top csaj nem fog neked megállni, akkor sem ha megfeszülsz, lehetsz te akármilyen magabiztos, humoros.

2019. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nincs a mai “nõknek” a magassàg helyessèg Meg Az anyagiak szàmitanak
2019. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

".... akkor is lesz fullos barátnőd csak magabiztosság, duma és humor kell?" meg pár lefizetett qrva és az állítás igazat is nyer.

33/f

2019. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nincs a mai “nõknek” a magassàg helyessèg Meg Az anyagiak szàmitanak


Az jó mert szerintem ezzel nincsen gond, ugyanis nem vagyok alacsony 172 centi vagyok és szerintem fizetésem is normális, mert egy kormányablakban vagyok ügyintéző és 180000 Ft nettó hazaviszek

2019. aug. 19. 09:31
 9/16 Lazy Lover ***** válasza:
51%
Haver ez nekik èdes kevès
2019. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Ja, egy Palvinnak édeskevés

Megszívtátok, fiúk.

2019. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!