Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a lányok barátságnál többet tőlem? 19/F

Figyelt kérdés

185 cm magas vagyok, átlagos testalkattal, egy kevés felesleg akad azért, de nem kell 10 kilóra gondolni.


Nem vagyok bulizós fajta, sőt inni se szoktam, illetve elutasító tényezőnek tartom a cigit. A hobbijaim igazából otthoni elfoglaltságok, de tudom van akinek kell a sok "izgalom" az életbe.


Jó tanuló vagyok, akár a legjobb is lehettem volna az osztályban ha odateszem magam teljesen.


Nyilván, mint mindenkinek nekem is van ideál-képem, de nem hiszem hogy magasak lennének azok az elvárások a külső szempontjából.


Amikor elkezdek beszélgetni egy lánnyal, akkor az elején jól megy, de egy idő után mind eltűnnek, vagy még az elején kijelentik hogy semmit nem akarnak.



Mi a baj velem?



2019. aug. 19. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég ramaty emberre utal az, ha rögtön a külsődet kezded el ecsetelni.

Na meg idegenektől megtudni, hogy miért van ez? Gondolatolvasók nem vagyunk.


Valsószínűleg mégsem vagy elég intelligens és ezért koptatnak le pár beszélgetés után.

2019. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén ennyiből honnan tudjuk??

Nem ismerünk, nem tudjuk milyen vagy amikor a lányokkal ismerkedsz. Valami ika tuti van, de lehet ezer oka is kb.

lehet unalmas vagy, nem fogod meg őket, nincs meg benned az a plusz. stb. Napestig lehetne sorolni.

Ezektől a lányoktól kellett volna megkérdezni hogy oké, de miért?

2019. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ronda és/vagy unalmas vagy
2019. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért baj ha unalmas vagyok? Tudod sokaknak fontos a sok izgalom, de ennek pont az ellenkezője vagyok. Biztos vagyok benne, hogy vannak lányok akik hasonlóak hozzám, és mégsem találok senkit.
2019. aug. 19. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom*
2019. aug. 19. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj kényszeredetten keresni. Feszülj rá. majd összehoz az élet valakivel. Járj el társaságba és egyszercsak majd találkozol valakivel akivel passzoltok.
2019. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rng1989 válasza:

Az alapjan amit leirtal, elegge zarkozott tipus vagy, aki inkabb ul otthon a negy fal kozott egyedul, minthogy eljarjon tarsasagba, baratkozni. Ez meglatszik a kisugarzasodon is. Senki nem akar olyan emberrel lenni akinek monoton az elete. Nem a magassagod szamit vagy, hogy hany kilo vagy, es az se erdekel senkit, hogy jo tanulo vagy-e. Ahhoz, hogy egy lanynak felkeltsd az erdeklodeset meg kell tudnod nevettetni, kell lassa rajtad, hogy laza vagy, magabiztos, es, hogy erdekes az eleted.


Az pedig, hogy beszelgetsz egy lannyal, ugy tunik neked, hogy jol alakulnak a dolgok, aztan a vegen megis otthagy, azt jelenti, hogy vagy nem jelezted fele idoben, hogy bejon neked, es, ha erdekelted is, meggondolja magat (esetleg toketlennek gondol, mert nem mersz lepni), vagy azt, hogy a beszelgetes maga inkabb baratias => friendzone.

2019. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, talán tedd fel magadnak a kérdést, hogy mitől érezné jól magát a társaságodban bármely lány. Már persze ha tudsz gondolkodni is, nemcsak információt tárolni.
2019. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emberileg szimpatikus vagy nekik, de mint férfi nem vagy vonzó számukra = ronda/dagadt vagy.
2019. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!