Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan emberrel aki mint sportoló megbukott?

Figyelt kérdés

Igazából gyerek korom óta fociztam, nem érdekelt más. Bár elvégeztem közben egy egyetemet. Sosem dolgoztam a szakmámban.

Sajnos közbejött egy újra és újra kiújúló sportsérülés.

És sosem lesz belőlem senki.

Kb 10 év hátrányban vagyok a korom beliekhez képest. Nem mondom hogy visszacsinálnám a dolgokat, mert nagyon sok szép élmény ért, de szakmailag nulla vagyok...


26 F



2019. aug. 19. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú akkor mit mondanánk énhozzám :D

én halmozottan bukott sportoló vagyok...

2019. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem nőként, de


Én minden sportban elbuktam már 5-6 évesen. Kivéve a sakkot.

2019. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


én még abban is, több tucat versenyen voltam, de egyet sem nyertem meg.

De szerencsére a sakk az olyan sport amiben sosem késik el az embert :)

2019. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz azért valami egzisztenciát teremteni.
2019. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindenki élsportoló. 26 évesen még semmiről nem vagy lemaradva. Az emberek általában 23 évesen végzik el az egyetemet. Sokan csak utána kezdenek el komolyabban dolgozni. Zárd le az előző korszakot és kezdd el felépíteni magadat. Keress munkát. Ha nem akarsz a szakmádban elhelyezkedni, találj mást. Csak ne sajnáld magad!!!

Egy ismerősöm 50 éves és most hagyta ott a szakmáját, mert belefáradt és most keregél mást. Kihívásként éli meg. Most próbálja kitalálni, hogy mihez kezdjen.

Te, ilyen fiatalon még sokkal jobb helyzetben vagy.

Ha helyrebillen az önbizalmad, párt is fogsz találni.

2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért az ugye megvan, hogy 26 évesen nehezen lehetsz 10 év hátrányban? És az is megvan, hogy pl. egy orvos is kb. ebben a korban számít pályakezdőnek? Hagyjuk már azt a tündérmesét, hogy majd 18 évesen az embernek mindene meglesz, pénze, két diplomája, meg egyből munkahelye...

Van egy diplomád, nem sokkal vagy idősebb, mint a többi diplomás pályakezdő, szedd össze magad, és építsd fel az életed! Elbuktál egy dologban... és?? Mi van akkor? (Ráadásul egy sérülést finoman szólva is túlzás bukásnak beállítani.) Az a szép az életben, hogy mindig meg lehet próbálni valami újat elkezdeni. Nincs korhoz kötve, hogy mikor kezdhetsz neki valaminek.

2019. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jólelkű ember, és bejön külsőre is, meg pl nem kell hajolgatnom őhozzá, akkor igen. :)
2019. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*de ez a " nem kell hajolgatni hozzá", ez mindenkinek más kategória. Pl az se feltétlenül jó, ha a pasinak kell hajolgatnia túl nagyot a csajhoz. :) De mondjuk pl ha úgyis szeretik egymást és nagyon akarják egymást, akkor pl tőlem mondjuk nyugodtan, ha korban is stimmelnek, de ennyi. De nemtom, nekem pl túl fura lenne, de mondjuk ha valaki meg irreálisan magas, az nem jelentene pl számomra problémát. Szal amúgy lehetőleg még magasságban is közel legyen, meg életkorban is. És lelkileg is egy hasonló személyiség legyen hozzám. Kinézetre is jöjjön be valamennyire.
2019. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Számomra ez nem számít. Sosem versenysportoltam, így a barátomtól sem elvárás.


19/l

2019. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!