Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen, hogy mindenben csak átlagos vagyok?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy a kinézetem főleg számomra és megítélésem szerint más emberek számára is visszataszító, undor forrást keltő.


A farkam kicsi, görbe és ráadásul a húszas éveim elején járva már hosszú ideje merevedési problémák is adódtak.



Belső értékeim nincsenek, teljesen megsavanyodott és életunt fiatalember vagyok.


A lányok számomra szóba sem jöhetnek. Semmilyen szociális képességem sincsen mert nem vettem részt semmilyen rendezvényen. A tizenéves korom úgy telt el,hogy otthon voltam és a húszas éveim is hasonlóan fognak eltelni. Lány mellett nem tudom elképzelni magamat mert ha valaki meglátna egy lánnyal rögtön az jutna az eszébe, hogy " rám néznének és azt mondanák hogy ez meg mit akar ez a szerencsétlen lúzer, takarodjon és bújjon el magának". Ne vesztegesse a lány idejét mikor az a lány sokkal jobbat érdemel.



Felteszem a kérdést nektek. Miért nem lehetne a hozzám hasonló genetikailag selejt egyéneket fejbe lőni, hogy ne zavarjunk senkit sem és ne rontsuk a levegőt. Haszontalan egyén vagyok és úgy gondolom jobb lett volna ha a születésem közben meghalok és nem ment meg az orvos.



2019. aug. 19. 21:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem,hogy talán a magasságom az ami nem átlagos ( 189 cm).
2019. aug. 19. 21:48
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus, barátok de sürgősen.
2019. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el haver ugyanígy voltam én is, soha nem gondoltam, hogy egy lánynak pont én fogok kelleni, és engem fog szeretni. Viszont egyszer ez az egész valóra vált egy rövid időre, viszont végül kiderült, hogy mégiscsak igazam van. Szerintem a vér nem válik vízzé, ha ezt gondolod magadról te is, akkor nagy valószínűséggel így is van. Szomorú, de próbálok nem agyalni a témán, és csak az életem anyagi oldalára koncentrálni.
2019. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Tanulás és munka! Erről kizárólag te tehetsz, hogy unalmas vagy.
2019. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tanulok és közben dolgozom is. Semmi sem változik.
2019. aug. 19. 21:55
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Bazsi, Bazsikám! Jó újra hallani rólad.


Mi a szitu? Hogy megy a nyár?

2019. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Látod minden változatlan.
2019. aug. 19. 22:01
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Aki mindenben átlagos, az szerencsés. Semmiben sem gyengébb, mint az átlag.

De amit leírtál, az mind átlag alatti.

2019. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A farkam méretéről nem tehetek. Ez jutott. Inkább ne is lenne.
2019. aug. 19. 22:30
 10/21 anonim ***** válasza:
Alapítunk egy klubot? Már ketten lennénk biztosan .
2019. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!