Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "kell" ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem merek ismerkedni, hogyan lehetne ezen változtatni? Miket tanácsoltok?

22l



2019. aug. 19. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Ülj ki a játszótérre és figyeld, ahogy a kétévesek ismerkednek a homokozóban, vagy ahogy az anyukájuk tanítja őket, hogy kell ismerkedni!

- Szép a lapátod! Az OBI-ból van? Hogy hívnak?

2019. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ahogy Joey is megmondta:

[link]


Nem mersz ismerkedni? Ismerkedj!

Erőt kell venned magadon és rá fogsz érezni.

2019. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. :)) Max. vetkőzz le egy téren. :)
2019. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Bátornak és belevalónak kell lenni. Múltkor például úgy ismerkedtem, hogy elmentünk autózni a városba 2 barátommal és ahol kint szoktak lenni sokan ilyen tér szerű dolog, ott megálltunk és hozzánk verődött pár lány, akikkel elmentünk kajálni, aztán igazából megvolt az "ismerkedés".
2019. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gyakorolj Tinderen, én így csináltam, egyszerűbb írásban ismerkedni, aztán később élőben jobban fog menni.
2019. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1, Nem "kell". Ha akarsz, akkor ismerkedsz. Ha nem akarsz, akkor nem csinálod.

2, Nincs általános recept.

3, Nőként elég kiírnod egy kérdést és kapsz egy csomó privátot. (Mondjuk, lehet, hogy srác vagy és kamu a kérdés, de nyugi. Sokan fognak írni.)

2019. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Pl. Ma a Szent István napok alkalmából leszólítottam egy 35 körüli nőt, akik sütötték a kenyeret a holnapi kenyérszentelésre. Kérdezgettem a programokról a helyszínen, ő is kérdezett egyet-kettőt. Ez csak olyan kötetlen beszélgetés volt. Nagyon kedves teremtésnek találtam. Direkt nem mentem számcserére, nem akartam tolakodó lenni elsőre. Remélem, holnap is kint lesz, akkor megpróbálom felszedni. 🙂 31F
2019. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Nőként semmi dolgod nincs. Csak annyi, hogy értelmesebb beszélgetőpartner legyél mint egy kiló krumpli.
2019. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel megis tetted az első lépést az ismerkedés felé. De ahogy már előttem is írták, nőként semmi dolgod nincsen, ha nagyon nem megy, akkor regisztrálsz tinderre, és utána végképp semmi dolgod nincsen.
2019. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én akkor azt javaslom, hogy teremts olyan helyzeteket, ahol új embereket ismerhetsz meg!

Lehet ez munkahelyen/suliban, de érdemes új hobbikba belekezdeni, tanfolyamokra járni 🙂

Nyilván nem fogsz merni kezdeményezni, ezért ehhez javaslom a facebookot. Akit élőben megismersz, azt bejelölöd, ráírsz, beszélgettek, alakul... tanulsz tapasztalsz... rossz dolog nem ér, mindenhogyan pozitívan jőssz ki belőle 🙂


És ott a netes ismerkedés lehetősége is.

2019. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!