Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet mégis a duma, jó humor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégis a duma, jó humor és az önbizalom számít a nőnek?

Figyelt kérdés
Tegnap egy nagyobb társaságban voltam. Jött Tamás egyik haverom haverja. A csávó extra módon kövér volt Molnár Krisztián 2. Csak néztük milyen 10/6 10/7 os csaja volt. Na mondtuk biztos pénzét. Aztán kiderült hogy totál átlagos fizetése lehet, töri tanár egy középsuliba. Aztán nem értettük a dolgot, kérdeztük csajtól mit szeretsz benne, mondta nagyon okos, jó a humora és jó a szövege
2019. aug. 20. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Valóban létezik 1-2 ilyen mázlista, de ez sem az ő érdeme, hanem valószínű hogy a csajnak van "ízlésficama" , vagy alacsony önértékelése.
2019. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Ha be veszed ezt a ócska dumát akkor jó de kinek mi a jó csaj ? Lehet csak szerencséje volt
2019. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. 10/7 es csajnak nincs önbizalma.... na persze...
2019. aug. 20. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyet én is tapasztaltam! A csaj nem tud támaszkodni a családjára érzelmileg, ezért “muszáj” volt neki valakihez kötődni. Még ha elhízott matektanár is a pasi...sőt úgy bánik vele, mint a ronggyal!
2019. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel "Tamás" kimerítette az egész életére adott szerencsefaktort, szóval készülhet, hogy mától belecsap a villám néha random, ha elhagyatott mezőn mászkál hirtelen feltűnnek a varjak és szépen körbe-körbe röpködnek körötte, és mostantól se kő-papír-ollót sem fej vagy írást nem játszhat, mert 0 esélye van nyerni, mivel felhasználta az összes szerencsepontját.
2019. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szergej55 ***** válasza:
Miért ne létezne olyan 10/7-es csaj, akinek nincs önbizalma? Ennyire nem ismersz embereket, én rengeteg hasonlót tudnék idézni, inkább az a ritka, akinek normális önértékelése van. Ez nem azon múlik, hogy tízből más szerint mennyi vagy, főleg a szép lányoknál jelenik meg egy idő után, hogy úgy érezhetik, csak a külsejük miatt foglalkoznak velük többet és kiemeltebben.
2019. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mesében. :))
2019. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy párt találni, ha nem beszélsz a nővel. Ez biztos.
2019. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aligha önerőből szedte fel pl egy buszmegállóban leszólítva. Volt 30 szárnysegédje akik ajnározták a csaj előtt. Az én környezetemben is előfordult hogy az első talira már “ szalaggal átkötve, ajándék csomagolásban érkezik a csaj” a ránézésre noha nem szívdöglesztő de egy csomó haver által hype-olt csávóhoz. A csávó elég ha nem pofozkodik és nyeregben marad. Szakítás később se túl esélyes merthát mit szólnának a többiek....
2019. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!