Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eszrevettetek hogy a Tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszrevettetek hogy a Tinder sokszor nem is kuldi el az uzeneteket?

Figyelt kérdés

Pasikat halalra szivatja a Tinder.


Eleg ha egy no ugy matchel hogy egyben fel is jelent a tindernel es onnantol nagyjabol el is felejtheted a tindert egy eletre.


Mert match nem lesz, a rendszer nem mutat senkinek, es az uzenetek sem mennek at sokszor. Ez utobbit kiprobaltam olyan emberekkel akikkel whatsappon beszelek, es volt akinel mar a matchek kozott sem voltam ott noha ok nekem latszottak.


Ujra regisztralni nagyon nehez mert visszakovetnek telefonszam, telefon hardverazonosito, kozossegi mediaprofilok, ip cimek, foldrajzi helyzet szerint, gyakorlatilag mindenaron beazonositanak es az uj regisztráció is azonnal le lesz tiltva.


Persze használni lehet csak epp matchek nem lesznek.


Es nem, nem az adatlapom gyenge...


2019. aug. 20. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tinder a műanyag ember műanyag világa. Ott nem férnek el az emberi gyarlóságok. Én kitüntetésnek venném, ha onnan kitiltanának.
2019. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ujra regisztralni nagyon nehez mert visszakovetnek telefonszam, telefon hardverazonosito, kozossegi mediaprofilok, ip cimek, foldrajzi helyzet szerint, gyakorlatilag mindenaron beazonositanak es az uj regisztráció is azonnal le lesz tiltva."


Remélem azzal tisztában vagy, hogy ez törvényellenes és teljes mértékben ellent mond a GDPR-nak. Euro milliókra lehetne perelni a tindert.


Szóval az összeesküvéseket hagyd meg másnak. Egyszerűen nem kellesz senkinek. Pá.

2019. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne összeesküvés elméleteket gyárts. Nem meccselnek veled. Ennyi.
2019. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

miről is beszélsz?


A tinder kijátsza a GDPR-t ahol tudja, mert egy amerikai cég egyébként is.


Az hogy az én adatomból leszármaztatott adatokat nyilvántartja, az nem ütközik a GDPR-al...


Nem azt tartja nyilván, hogy a kis pistának mi az email cime, hanem azt, hogy pl az adott IP cimről tiltsa le az embert.


A személyes adat az lenne, ha névreszóló mappákban csücsülnének az adataim.


Nem várom hogy megértsd a logikai különbséget.


Egyébként tényleg nem kellek senkinek valóban, tényleg hát nem is tudom, hogy ki jött össze egy orvos nővel tavaly tinderről...


Érdekes modon a fenti dolgokkal meggyanusitottam a tindert, és egyből visszadták a teljes előfizetés árát pedig már csak pár nap volt belőle hátra.


És érdekes modon, amikor az ember elkezd pofázni az ügyfélszolgálatnak, mindig megjelenik 4-5 minőségi match.


Összeesküvés elméletnek csak azok cimkézik meg az ilyen dolgokat, akik túl naivak a világhoz.

2019. aug. 20. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jóságos szent kaka. Menjünk végig a tárgyi tévedéseiden:


"A tinder kijátsza a GDPR-t ahol tudja, mert egy amerikai cég egyébként is."


Az ilyen nagyobb cégek állandó vizsgálat alatt vannak. Nem tudja kijátszani. Továbbá nem az számít, hogy milyen székhelyű a tinder, hanem hogy hol szolgáltat. Mivel az EU tagállamaiban is elérhető a szolgáltatás, ezért a GDPR teljes mértékben érvényes rá.



"Az hogy az én adatomból leszármaztatott adatokat nyilvántartja, az nem ütközik a GDPR-al..."

A GDPR TILTJA az egyént azonosítani képes adatok olyan tárolását, amire nincs szüksége a szoftvernek a működéséhez. Tehát az IP címed, telefon hardverazonosító...stb soha nem lehetnek tárolás alatt.

A fiókod törlése után a többit is törölniük kell (telszámod, neved...).


"Nem azt tartja nyilván, hogy a kis pistának mi az email cime, hanem azt, hogy pl az adott IP cimről tiltsa le az embert."

A mai világban nem statikus IP címekkel élnek a felhasználók, hanem ciklikusan mást (éppen szabadot) kapnak. Tehát az IP-t figyelni elég nagy botorság. Főleg, hogy mivel elfogytak az IPv4 címek, ezért sok ember virtuális hálózaton keresztül netezik. Pl itthon is ha megfigyeled a kis routered IP címét a világháló felé, akkor láthatod, hogy pl 192.168. vagy 172...val kezdődik. Ilyenkor bizony te nem önálló IP címmel rendelkezel, hanem a szolgáltatód berakott 1 virtuális hálózatba és sok sok háztartás használ egy valódi publikus IP címet. Mint pl az egyetemeken.

Tehát IP cím alapján tiltani bármit is 2019-ben oltári nagy butaság.


Mellesleg az IP cím személyes adatnak lett nyilvánítva. Tehát alapból nem is tárolhatja megfelelő ok nélkül.


"A személyes adat az lenne, ha névreszóló mappákban csücsülnének az adataim."

Fuu itt látszik, hogy semmi közöd a GDPR-hoz.


"Nem várom hogy megértsd a logikai különbséget."

Nem is kell, hisz a képzelt butaságod és a valóság között hatalmas a különbség. Nem lehet megérteni, hogy miként képes valaki ennyire eltérni a tényektől.

2019. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor hogyan van az nagyokos, hogy másik telón, másik telefonszámmal, másik facebookal regisztrálok, felteszek teljesen új képeket, és naponta van 5-6 match és rendes nők, de amint kijövök a vpn alól vagy felteszek egy korábbi képet, akkor azonnal megszünnek jönni a matchek?


és nem csak én számolok be erről, hanem akik jók a nőknél, vagy jól néznek ki....


elég ha egy nő besértődik, mert nem ment el vele randizni a fiu, és feljelenti és unmatchel, szegény csávókának ott véget is ért a karrierje.


Persze a nőket nem érinti ez a fajta szivatás a tinderen SEM


szóval valahogy simán megoldják pl a személyek beazonosítását is a képeken...

2019. aug. 20. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


És szerinted nem cselezi ki a legtöbb oldal ezeket a szabályokat, ha van rá eszközük? Ugyan már. Persze tudom "megígérték" isti-biztire, hogy nem teszik meg. És hát olyan jó és becsületes emberek ülnek a legtöbb nagy cég vezérkarában, hát biztosan betartják a szavukat, mert...


Thahahahahah :D Ugyan már.

2019. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 - Csak tudnám, hogy mi a zsákért szóltok hozzá olyan témához, amihez közötök sincs?


Nem a két szép szemükért kell elhinni, hanem mert komolyan át vannak vizsgálva. Pont.

2019. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak ha ilyen okos vagy, akkor légyszi a tinder üzleti modelljét is vázold fel...gondolom neked ez IS kisujjból megy.
2019. aug. 20. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

"

elég ha egy nő besértődik, mert nem ment el vele randizni a fiu, és feljelenti és unmatchel, szegény csávókának ott véget is ért a karrierje."



Fájdalmasan sötét vagy.

2019. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!