Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy igényem lenne külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy igényem lenne külső terén lányként mert 50 férfiból kB.3at húzok jobbra tinderen?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem, de ha az a 3 pont s@ggfej, akkor az lesz az élményed a férfi nemről, hogy minden férfi s@ggfej.

33/f

2019. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Válogass kedvedre! Nyomik verjék csak maguknak.
2019. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Ezt általánosítva nem lehet elmondani. Lehet,hogy pont olyan volt az az 50 pasi,hogy nem találtál köztük szimpatikust csak 3-at, de ha ma, holnap, holnapután ismét felmész már több lesz akivel ismerkednél.

Ha valaki nem jön be, hát nem jön be, fölösleges csak azért,hogy párt találj olyannal ismerkedj aki nem szimpatikus első látásra. Neked ez az igényed. Legfeljebb más oldalon is regisztrálsz, vagy kizárva/megtartva a netes ismerkedést, személyesen is ismerkedsz.

2019. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

ja,ez jó duma hogy nem tehet arról hogy nem jön be neki csak 500 férfiból 5 :D

érdekes,a férfiaknak sok nő bejön külsőre,de szegény nőknek csak a top férfi kell

2019. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
én is jó ha minden nyolcadik, tizedik lányt húztam jobbra. Értelmetlen olyannal kavarni aki nem vonz totálisan, főleg ilyen húspiacról. De már nem is vacakolok ilyen appokkal, ezeket pár hét alatt kimaxolja vagy megunja az ember.
2019. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Én beszélgettem onnan olyan férfiakkal is, akik nem jöttek be annyira, viszont eleinte szimpatikusnak tűntek. Általában egy nagy vitával zárult a dolog, amikor is mindennek elmondtak, főleg a külsőmre tettek megjegyzéseket, aztán az már nem tetszett, amikor visszanyalt a fagyi, és megirtam, hogy bocsi, de te sem vagy éppen egy adonisz.
2019. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Az elejen en is igy voltam

Aztan rajottem h lehet kort allitani azota sokkal tobb a jobb mint a bal 🙂

2019. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Igazából senkit nem izgat rajtad kívül, hogy hány embert húzol jobbra tinderen.
2019. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de azt csinálsz, amit akarsz. :))
2019. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy azzal számolj, hogy a fénykép iszonyat csalóka lehet. Nagyon nem mindegy a megvilágítás és hogy hány száz évvel ezelőtti kép van felrakva. Aztán ott a másik véglet, aki felrak egy béna szelfit, amin mondjuk az orra háromszor nagyobbnak tűnik, mint a valóságban, aztán élőben meg kiderül, hogy teljesen arányos orra van, magas és nagyjából úgy néz ki, mint a mesebeli herceg. Nagyon-nagyon sok tévedés lehet fénykép alapján, ami sajnos soha nem fog kiderülni, ha nincs randi.
2019. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!