Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a természetes külsejű lányokat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már csak a műcsöcsű, kacsaszájú, műszempillás, póthajas, műkörmös, szétsminkelt, mindenét kirakó, pi.csanacis - pi.csaszoknyás, csontsovány lányokra van igény. Persze mindenki azt mondja, hogy jajj márpedig ez nem így van. Mégis ezek a lányok élveznek minden figyelmet, minden dícséretet, minden "rajongást".


Egy természetes, 'régimódi' - elegáns lány legfeljebb csak a barátnőitől kap kedves szavakat és esélytelen a párkeresésben. Megunja ezt, és saját személyét megerőszakolva divatos, plastic cicababává válik. Aztán hirtelen minden összejön neki. Sokszor találkoztam már ezzel a jelenséggel. Ennyi erővel tökéletesen megcsinált guminőkkel is házasodhatnának a kedves férfiak 18 és 40 között.


Példa a természetes külsejű lányra:

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. aug. 23. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
80%
Kimondta hogy nem?
2019. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, sajnálom, hogy ezt mondom, de ha eddig nem mondták, akkor én mondom neked, végtelenül ostoba vagy. Kérlek ezt ne reklámozd és fejleszd magad, ha jót akarsz magadnak. Csak jó tanács.

És kérlek, nyisd ki a csipás szemedet, nézz szét az utcákon, strandokon, és máris meglátod, hogy amit ide leírtál, az butaság.

2019. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
46%

ez nem igaz. egyszeruen a lanyok akiket linkelsz nem "top szepsegek". pl az utolson van kb 10 kilo felesleg. a masodikon az arcuk nem a legszebb. az elso mondjuk szep.


de rengeteg fitness youtuber lany van akiknek nincs mucsocsuk meg muszajuk, de olyan betonkemeny izpmshegguk es vonalaik hogy ha felvesznek egy buliruhat bizony tapadnak rajuk.


az h ilyen nyalcsorgato pasik meg a kacsaszaju szhoposkákat keresik.... legyenek boldogok.

2019. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
29%
Ők mitől természetesek amúgy? Szedve van a szemöldökük és festve a körmük (ahol látszik), enyhe smink kettőn, és valószínűleg szőrtelenítik a lábukat, hónaljukat, szemérmüket, tehát egyáltalán nem "természetesek".
2019. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
17%

A természetes és a belinkelt szépségek között nagyon nagy különbség lehet. Senki nem bukik a kacsaszájú insta k-kra, de attól a természetes nem lesz szép.

Ahogy az átlagos méretű pénisz se lesz ideális vagy aputest se vonzó vagy az igazi átlag fizetés elég.

Attól hogy valami természetes nem biztos hogy szép.

2019. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
86%
A harmadik az nem Iskra Lawrence, aki amúgy modell?
2019. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
9%

Kinek mi,de igen nekem pèldàul a fitnesz macák jönnek be,de van akinek a termèszetesek ahogy mondod.

Akiket linkeltél szürke kisegerek,semmi nőiessèg,se stílus,öltözködni se tudnak,àpolatlan hajuk van.


Az utolsó meg dagadt már bocsi,fogynia kellene 15 - 20 kg-t kb.

2019. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
95%

"Akiket linkeltél szürke kisegerek,semmi nőiessèg,se stílus,öltözködni se tudnak,àpolatlan hajuk van."


Kérlek írd le szerinted milyen egy nőies, csinos, ápolt hajú lány!

Őszintén érdekel!

2019. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
63%

Nekem mind a három oké, csak ez a teteje, ami testalkatban bejön, szóval erre már ne hízzon egy dekát se. Mivel eddigi tapasztalataim szerint a nők mellettem mire észbekaptak/komolyan vették, hogy szólok, már folytak széjjel, mint az állat. Ezért választok inkább a nekem tól-ig elejéről közepéről, mert akkor talán még időben vagyunk tetszésügyileg is, mikor a kisasszony észbekap.

33/f

2019. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
28%
Szeretjük, én jobban is, mint a műket, de attól hogy természetes meg nem lesz szép, egy szép csaj mindenhogy szép.
2019. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!