Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a természetes külsejű lányokat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már csak a műcsöcsű, kacsaszájú, műszempillás, póthajas, műkörmös, szétsminkelt, mindenét kirakó, pi.csanacis - pi.csaszoknyás, csontsovány lányokra van igény. Persze mindenki azt mondja, hogy jajj márpedig ez nem így van. Mégis ezek a lányok élveznek minden figyelmet, minden dícséretet, minden "rajongást".


Egy természetes, 'régimódi' - elegáns lány legfeljebb csak a barátnőitől kap kedves szavakat és esélytelen a párkeresésben. Megunja ezt, és saját személyét megerőszakolva divatos, plastic cicababává válik. Aztán hirtelen minden összejön neki. Sokszor találkoztam már ezzel a jelenséggel. Ennyi erővel tökéletesen megcsinált guminőkkel is házasodhatnának a kedves férfiak 18 és 40 között.


Példa a természetes külsejű lányra:

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. aug. 23. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az ilyen nőket, a 3. képen látható pont az ideálom, de mindegyikőjüket vonzónak találom.


Ugyanakkor azt sem mondom, hogy a műköröm és műszempilla egy kategóriában esne a kacsaszájjal és a műmellekkel, előbbiek, ha visszafogottak, akkor lehetnek szépek, ízlésesek, mint egy mérsékeltebb smink. Csak tudni kell mindezeket alkalomhoz illően használni.


A csontsoványság pedig szerintem már a múlté, a média is inkább a teltebb nőket helyezi előtérbe az elmúlt néhány évben, a soványság idealizálása inkább a kétezres évekre jellemző.

Egyébként én pl. a telt vagy duci nőket kedvelem jobban, de a vékony alkattal sincs gondom, normál keretek között maradva kb. bármilyen alkat tud tetszeni. A fő, hogy a nő legyen boldog, és az egészsége se legyen (komoly) veszélyben.


22/F

2019. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem.
2019. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
89%

#18

Én nőként nem értek veled egyet. Akkor az nem igazi nő, aki nem jár körmöshöz, kozmetikushoz és nem jár edzeni?


Én pl. otthon szoktam tornázni, kozmetikus, manikűrös szerintem ugyanolyan kidobott pénz, mint az alkohol, cigi, vagy a legújabb telefon.

Nőies cipő? Gondolom az egészségtelen magassarkúra gondolsz, amitől kb 1 órás séta, vagy helyben állás után az embernek fáj benne a lába és a dereka.


Michelle Lewinnek plasztikázva van a melle, csak szólok. Meg ő eleve abból él, hogy fitneszezik.

Ha te is a kenyeredre valót a testedből keresnéd, akkor te is tudnál ugyanilyen jól kinézni.


Én 159 centihez 48 kg vagyok, vékony, enyhén izmos. De nem járok kondiba, minek? A futás ingyen van, apától kaptam egy 10kg-s súlyzót, amit a munkahelyén csinált nekem. A tornavideókra úgyszintén lehet otthon tornázni.

Tudod, ha valaki egészséges életvitelt folytat, annak nincs szüksége kozmetikusra, mert minek? Bőre szép, akkor meg minek?

Körmös meg? Bocsi, háztartást vezetek és nem fogok beállni a mai trendes otthoni macák sorába, hogy én is járjak körmöshöz, dobjak ki 2-3 hetente több ezer forintot ilyen b..romságra. Ha be akarom festeni a körmöm, saját magamnak is megteszem.


Mégis megnéznek, csinosnak tartanak. A mosolyomat is sokszor megdicsérik. Sminkelni csak alkalmakkor szoktam.


Szimplán csak ennyi a hozzáfűznivalóm van a kommentedhez.

2019. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
71%

Az első lánynak majdnem mindene kint van, nem gond?

(nagyon szexi amúgy, nekem bejön az alkata)

2019. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
71%
Ja, bocs, a harmadiknak (az izlandi tájon fürdőző lány).
2019. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
88%

#18

Megnéztem azt a Michelle-t, hát kinek mi. Szépnek szép, meg a testével is látszik hogy sokat törődött, de nála is felfújt mellek, meg az a rengeteg izom... Szerintem egy nőnek ez már-már sok. Aki ilyen izmos nőket lát ideálisnak, az vagy maga is nagy hangsúlyt fektet a sportra, vagy inkább húz fejben a férfiakhoz

2019. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

Nálam sokkal szebb lányokat linkeltem és ha egyesek szerint még ők is csúnyának számítanak, akkor én el is áshatom magamat akár. De a kérdés nem rólam szól, hanem arról, hogy mik ezek az irreális elvárások. A csúnya bőrrel nem lehet mit kezdeni azon kívül, hogy kezelve van. Smink alatt is látszik. Pár kiló plusz igenis van azokon, akik nem szerencsés genetikájúak és nem fogyókúrázva akarják leélni az életüket. A haj csak vasalástól lesz olyan tükörsima, szép, ami rengeteg időt vesz igénybe. Sokan utálják a mai értelemben vett nőies ruhákat, mert rohadtul kényelmetlenek. Kozmetikust - manikűrt nem mindenki engedheti meg magának anyagilag. És még sorolhatnám estig, hogy mit NEM kötelező csinálnia egy nőnek.


Bárcsak leszbikusnak születtem volna. :(

2019. aug. 23. 13:29
 28/62 anonim ***** válasza:
15%
Igazad van, Kérdező. Ezeknek a pasiknak az elvárása az egekben, bezzeg 50 évvel ezelőtt nem válogattak ennyire.
2019. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
73%

te nem azt kerdezted, hogy senkinek nem kellenek ezek a lanyok, hanem hogy miert nem ok vannak ugy korberajongva, mint a feltoltott szaju, bugyiban pozolo instapichak.


elmondtuk, hogy mert a termeszetes nok kozott is vannak sokkal szebbek, vagy esetleg kihivobban oltozoek akik utan futnak a felszines pasik. de pl az elsonek tuti nics gondja a tarskeresessel sot szerintem egyiknek se, mert meg a 3. is aranyos homokora alkat es jol oszlik el rajta a tulsuly, aki a sheggesmelles lanyokat szereti, annak pont o tetszik majd.


de valoban nem ok fogjak a 200 lajkot kapni a kepeikre.


nem az a ket veglet letezik h korberajonganak vagy eszre se vesznek.

2019. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
7%

#23

Ha szép a bőröd, akkor felesleges kozmetikushoz járni. De a lerágott, koszos köröm visszataszító, úgyhogy ha körmöshöz nem is jársz, legalább magadnak ápold.

2019. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!