Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a természetes külsejű lányokat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már csak a műcsöcsű, kacsaszájú, műszempillás, póthajas, műkörmös, szétsminkelt, mindenét kirakó, pi.csanacis - pi.csaszoknyás, csontsovány lányokra van igény. Persze mindenki azt mondja, hogy jajj márpedig ez nem így van. Mégis ezek a lányok élveznek minden figyelmet, minden dícséretet, minden "rajongást".


Egy természetes, 'régimódi' - elegáns lány legfeljebb csak a barátnőitől kap kedves szavakat és esélytelen a párkeresésben. Megunja ezt, és saját személyét megerőszakolva divatos, plastic cicababává válik. Aztán hirtelen minden összejön neki. Sokszor találkoztam már ezzel a jelenséggel. Ennyi erővel tökéletesen megcsinált guminőkkel is házasodhatnának a kedves férfiak 18 és 40 között.


Példa a természetes külsejű lányra:

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. aug. 23. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
4%
Szeretk, a műcsöcsű, kacsaszájú póthajas műkörmösökön röhni szoktunk, hiszen a nők mesélik be egymásnak, hogy a pasiknak ez tetszik, ezért is lesznek olyanok. A pasik véleménye nem érdekes, mert a barinő mindig jobban tudja mi kell a pasinak, a pasinál is jobban...
2019. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

Négy éve járok bőrgyógyászhoz, már mindent kipróbáltam és ugyanúgy tele van a bőröm mindenféle förmedvénnyel. Fél éve fogyókúrázom, lement 20kg. Jelenleg is túl dagadt vagyok azzal a kevéssel, ami maradt. Lesz.arom. 1,5 órát vesz igénybe a hajam kivasalása. Évekig dolgoztam a hosszán, eszem ágában sincs levágni emiatt.


Tehát én megteszem, amire igényem van, de senki ne mutogasson rám, hogy hogyan kell kinéznem, mert egy nőies mozdulattal leharapom az ujját. Inkább szerzek 70 macskát, mintsem olyan férfival éljek, aki lelkileg tönkretesz az elvárásaival.

2019. aug. 23. 14:23
 43/62 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, te csak azért nem kellesz senkinek, mert túlsúlyos vagy és süt belőled az életunt búvalb..szott pesszimizmus.


Talán, ha boldogságot sugározna a külső kisugárzásod, akkor máris kellenél egy hasonlóan elhízott srácnak.


De tudom, ahhoz meg el kéne fogadnod magad, örülnöd kéne, amire te szerintem képtelen vagy.

Akkor ne várj csodát.

2019. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
0%

Mert te nem vársz el semmit... Ha feladnál ilyen hirdetés, hogy keresel egy férfit, elvárás vele szemben, hogy férfi, még így is letaposnák egymást.

33/f

2019. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

A-aaa, az elhízott srácok is topmodell lányt akarnak maguk mellé.

Én meg egy hímnemű, hűséges emberkét, aki a hibáimmal együtt szeret. Túl magasra tettem a mércét már azzal is, hogy legyen hűséges 😂 szóval mindegy. Maine coon-t vagy Bengálit ajánlanátok?

2019. aug. 23. 15:01
 46/62 A kérdező kommentje:
#43 szólok Jokernek, hogy kanyarítson egy mosolyt az arcomra. Talán akkor megoldódik a problémám, miszerint egyre ellenszenvesebb számomra a nem, amihez vonzódom. A sok követelőzés, elvárás miatt.
2019. aug. 23. 15:15
 47/62 anonim ***** válasza:
75%

#46

Azt hiszed, hogy bármit elérsz a gúnyolódásoddal? Te hisztizel itt, te állítod pellengére azokat a lányokat, akiket itt felsoroltál, de magadba már luxus nézni, hogy a legnagyobb hiba az benned van.

Saját magadat utálod, de elvárod, hogy mindenki úgy fogadjon el téged, ahogy vagy, és így szeressen.

Tudod, mindenki csak annyi szeretetet kap, amennyit ad, főleg saját magának.


Nem a vékony csajok tehetnek arról, hogy te meghíztál, esetleges hormonproblémáid, vagy sok evészeted miatt. Voltál már kivizsgáláson? Ha a bőrgyógyász nem segített, akkor ez lehet hormonális probléma is.

Csak tudom, a másikra mutogatni és a másikban keresni a hibát a legkönnyebb, de elismerni azt, hogy én miben vagyok hibás, áá.. azt már nem, mert nagyban sérülne az egó.


Érdekes, akkor engem miért néznek meg a pasik? Miért forognak utánam, miért dicsérik meg a szívből jövő boldog mosolyomat, mikor rajtam nincs semmi mű, nem hordok p..csagatyát, mellemet se rakom ki (egyébként is kicsi van), nem sminkelek? Ja, mert talán én nem olyan rosszindulatú és negatív vagyok, mint te.


Ha belülről nem változol, akkor az egész mit sem ér. Hiába fogysz le, hiába lesz csinos a külsőd, ha belülről egy irigy, savanyúszőlő, búval..bszott nő maradsz.

2019. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
76%
27: Kérdező, továbbra is áll a kérdés, hogy miért az olyanok igényeivel foglalkozol, akiknek nem a természetes tetszik? Én is, és még jópáran mondtuk, hogy nagyon tetszenek a képeken linkelt nők és nem szeretjük a "műcsajokat". Ennek ellenére a válaszokból is csak a negatívat veszed észre és keseregsz itt, hogy miért nem vagy leszbi. Miért csinálod ezt?
2019. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi kérdező, téged se a külsőd miatt kerülnek el a férfiak, hanem az undorító jellemed miatt.
2019. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
77%
Ezt úgy kéred számon, mintha a nőknek nem lenne fontos, hogy a férfi magas, vállas legyen.
2019. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!