Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a természetes külsejű lányokat?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy ma már csak a műcsöcsű, kacsaszájú, műszempillás, póthajas, műkörmös, szétsminkelt, mindenét kirakó, pi.csanacis - pi.csaszoknyás, csontsovány lányokra van igény. Persze mindenki azt mondja, hogy jajj márpedig ez nem így van. Mégis ezek a lányok élveznek minden figyelmet, minden dícséretet, minden "rajongást".


Egy természetes, 'régimódi' - elegáns lány legfeljebb csak a barátnőitől kap kedves szavakat és esélytelen a párkeresésben. Megunja ezt, és saját személyét megerőszakolva divatos, plastic cicababává válik. Aztán hirtelen minden összejön neki. Sokszor találkoztam már ezzel a jelenséggel. Ennyi erővel tökéletesen megcsinált guminőkkel is házasodhatnának a kedves férfiak 18 és 40 között.


Példa a természetes külsejű lányra:

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. aug. 23. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
#50 Az exem 10 centivel alacsonyabb nálam, mert átlagnál magasabb vagyok. 12 centis pénisze van, a méret amiért annyira keseregtek. Szerettem - imádtam, mégis elhagyott egy vékony cukipofa nőért, aki kihasználta, megcsalta, otthagyta. Tudom miről beszélek, mikor a pasikat gúnyolom, haha. Persze lehet jönni azzal, hogy búval bélelt vagyok. De mégis minek örüljek, annak hogy szégyelnem kell a saját külsőmet, mert nem elég jó?
2019. aug. 23. 16:28
 52/62 anonim ***** válasza:
88%
Itt van a kutya elásva. Nem sikerült még túltenned magad rajta, hogy ott hagyott az exed.
2019. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, kedvrs kerdezo, de en speciel alkatilag kb. a 3. vagyok (a mellem 2 merettel nagyobb kb)- tehat, van rajtam kb 10-13 kg sulyfelesleg.


Raadasul, az arcom sem szimmetrikus (kicsi szem, kicsi szaj, markans allkapocs es arccsont), plusz a hajam genetikailag hulladek, vekony szalu es keves, nem sok mindent lehet vele kezdeni.


MEGIS, volt/van pasi, akinek tetszem, volt/van parkapcsolatom.


Vannak ferfiak, akiknek bejon a nagyobb test, vannak, akiknek nem.

Vannak ferfiak, akiknek a kulso nagyon marginalis pont az ismerkedeskor, vannak, akiknek nem.


Abbol, hogy teged elhagytak egy vekonyabb, cukibb, "műbb" lanyert, nem kovetkezik, hogy a pasik nagy atlagban ilyen egysikuak.

2019. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

#53 Szerencsés vagy, nekem semmi állam nincs ellenben a szám úgy néz ki, mintha felpumpáltattam volna. ><


Sajnos minden pasi felszínes, egysíkú. Mutasson valaki egy kivételt, aki nem a szőke herceg valamelyik Disney filmből. Na. Mindegy, nem akarom a végtelenségig húzni ezt a kérdést, mindenki elmondta a véleményét.

2019. aug. 23. 16:57
 55/62 anonim ***** válasza:
85%
az en pasim pl kivetel:D 70 kilo vagyok nem vekony, megis elhalmoz bokokkal... ugy h amugy 80 voltam, de onbizalmat adott, tamogat es mar sikerult 10 kilot fogynom. vannak normalis ferfiak csak keves.
2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
7%

Szánalmas vagy kérdező. Az én párom se a szőke magas kék szemű herceg fehér lovon valamelyik Disney-meséből.

Párom 172 centi, barna hajú, barna szemű és egyáltalán nem gazdag, jogsija sincs, szeret mozogni, vékony, sportos az alkata, fontos számára az egészség. 6 és fél éve együtt vagyunk.

2019. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem èrtek egyet.
2019. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon megértem a mélypontot. Engem a belsőmért szeret a párom, nyíltan kimondja, hogy milyen távol állok a kívánatostól, és hogy a bizony a külső is számít, küzdenie kell magával emiatt. Én pedig elkezdtem szégyellni magam, és sajnálni, hogy én jutottam... Ez tart már évek óta, és a szeretete, kötődése dacára nem volt még lelkileg és egóban ennél pusztítóbb kapcsolatom - az egyik oldalról. A másik oldala az, amiért azóta is benne vagyunk és azóta is megéri, hogy soha senki nem tett minket már pusztán a társaságával boldogabbá, mint mi egymást. A rossz oldalával először elfogadó és beletörődő voltam, de idővel nekem is voltak olyan időszakok, amikor haragot éreztem minden mű-tökélyre és arra, hogy azt sugallják, ezt kell szeretni, ez az etalon - mivel nekem nincsenek forrásaim sem ahhoz, hogy mesterségessel pótoljam a genetikám hibáit. Aztán eljött az idő, hogy ezt a haragot el kellett engednem, mert a belsö jók rovására ment volna, engem kezdett felemészteni. A környezetnek is nagyon terhes egy olyan mélyen frusztrált, békétlen személy, mint amivé majdnem váltam. Nem akarok gyűlölködni, hibáztatni, irigykedni, pláne azt nem, hogy ezek határozzák meg a gondolataim és a kapcsolataim.


Van sok ellenpélda. Rájuk ugyan az én párom is azt mondja, hogy csak a p. hatalma - hogy nem őszinték a férfiak, mert nem akarják elveszteni. Lehet, hogy így van (én nem hiszem), de ha így is van, azzal nem tudunk mit kezdeni. Ezen keseregni csak tágítja a sebeket, csak még több negatívumot pakol ránk. Nekem nagy megkönnyebbülés, hogy a frusztrációt elengedhettem. A lelki békém többet ér, akár elfogad valaki így az igazinak egyszer, akár nem.

2019. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
91%
58: Az a baj, hogy a párod egy gyökér, és mégis ezekkel maradtok együtt. Ilyet, hogy "messze állsz a kívánatostól" még akkor sem mondanék soha, ha igaz lenne. Ha igaz lenne, csak annyit mondanék, hogy nem egymást keressük és nem rabolnám tovább az idődet. Gratulálok, újabb f_szkalap rontja a férfi nem megítélését. (32/F)
2019. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
56%
Off: a páromnak ez egy hosszú mérlegelésen billegő megalkuvás... Nem tekintem őt gyökérnek, amiért az ízlésébe, külső elvárásaiba nem esek bele, és ezt őszintén kezeli. Bántani nem akar vele. Szerintem egyébként a korral a hajlandóság a megalkuvásra nő, ha valaki családot szeretne. Most 32 vagy, férfiként még minden előtted áll, még bármi megtörténhet. S ha 40 éves korodra sem találsz olyat, aki kívül-belül megüti a mércét, inkább lemondasz róla, vagy megpróbálod azzal, akivel jó megélni a hétköznapokat, vidám és felszabadult l ehetsz mellette, és minden nehézségben melletted áll, segít téged?
2019. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!