Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi gyönyörű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gyönyörű lány tinderen? Úgy értem, hogyhogy "rászorulnak" az online társkeresésre?

Figyelt kérdés
Sokszor tényleg leesik az állam, hogy milyen szépségek vannak fent. Tényleg szeretném megérteni, miért van ez, mert tudom, hogy az ilyen lányok naponta több leszólítást is kapnak, akárhol fordulnak meg. Én, ha ilyen helyzetben lennék, biztos nem mennék fel tinderre. Ők miért teszik?
2019. aug. 25. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Hogy ezekkel a kamuprofilokkal odacsalják az ilyen nyálcsorgató pasikat.
2019. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretnék nagyképűsködni, de én is elég szép lány vagyok, 157 cm/47 kg, heti 3-szor edzek, közepes melleim vannak, csinosan öltözök és arcra is elég szépnek mondanak. Mégis ritka, ha utcán leszólít valaki, bár én nem szoktam jeleket sem küldeni, nem szemezgetek vagy ilyesmi. És mivel bulizni sem járok, hol máshol lehetne ismerkedni, ha nem neten.


Egyébként a Tinder nem “lúzer társkereső”, nagyon sok jó pasi és jó nő használja, mert nagyon gyorsan lehet rajta partnert találni.

2019. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Leküldték őket a raktárba az egófényezőért.
2019. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon gyorsan lehet találni partnert egy dgasra. Szép nőket viszont kapcsolatra is akarnak, többségnek van is pasija. Tinderen ezek kamuprofilok vagy lájkgyűjtők.
2019. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

“Szép nőket viszont kapcsolatra is akarnak“


A rondák is elkelnek :D

2019. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Már bocs, de nagyon jóképū, szuper pasik is vannak tinderen... tehát megnyugodhatsz, nem èrted vannak ott, nem “szorulnak rá” a te társaságodra...
2019. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok az insta követő gyűjtő, akik kisebb rajongótábort alakítanak ki maguk körül. És ugyanez a helyzet a férfi oldalon. Tele van modell pasik képeivel, insta profil linkkel (ha az utóbbi nem lenne, simán azt mondanám, hogy kamu, így viszont kétesélyes szerintem).

Az ilyen emberek egymást keresik, egy-két kivételtől eltekintve. Kapcsolatra, vagy egyéjszakásnak, esetleg presztízsnek, mert "jól mutatnak együtt".

De én nem vagyok olyan hú, de szép lány, hogy biztosra tudjam, csak tippelek :)

2019. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Miértne lehetnének "rászorulva"

Egyrészt nem minden szép nő öntelt (nekem is írták már, hogy gyönyörű vagyok, de mégsem képzelem ezt)

Nem minden nő tart "rajongótábort" maga körül (írták már többen is, hogy biztos sok rajongóm van ilyen nőként, vagy sokan írnak nekem, mert szép vagyok, pedig ha tudnák, hogy alig...)

Nem, nem minden nőt szólítgatnak le lépten-nyomon (még akkor sem, ha szemeztem az illetővel, általában elhaladnak mellettem az utcán visszamosoly és köszönés után)

Amit te szépnek látsz, azt nem biztos, hogy más is

Lehet, hogy nem jár olyan körökbe, ahol ismerkedni lehetne (női munkahely, jóga, zumba, ilyesmik)

Mindenhol lehet ismerkedni, mégis sehol, tehát nem szólítgatnak le minket, nőket mindenhol.

2019. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
8: (és nem csak neked) Valószínűleg aki leszólítana, az neked úgysem jönne be. Én is ezért nem szólítok le senkit. Egyszer próbáltam buszmegállóban, eléggé beégtem, azóta soha többet. Egy mezei hapsi nem fog bombázókkal kezdeni, online meg pláne nem, hisz gyanús, ha megkaphatja az összes adoniszt, akkor minek van még egyedül.
2019. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
A Tinder tényleg egy elit gyűjtőhely, szóval nincsenek rászorulva, hanem ott találnak maguknak álompasit, hiszen a Tinder tőlük is legalább annyira hemzseg. Minek regisztráljanak a randivonalra, ahol 100-ad annyira vonzó pasik vannak. A Tinder pedig köztudott, hogy a vonzó emberek hatékony társkereső felülete, mert miliszekundum alatt egy húzással eldöntheti a csaj, hogy ki tetszik neki, ráadásul az algoritmusa is olyan profi, hogy már az elején ki tudja kiszelektálni a potenciális felugró partnerek listájából a 170 centis, nyikhaj, ronda fiúkat és pár match után már csak a legjóképűbb, sportos magas pasik jönnek fel nekik. Tehát baromi hatékony annak aki szép emberként nem akarja az idejét vesztegetni. A potenciális szexpartnerkereső funkciója pedig egy újabb hatalmas érv a használatában. Ha egy jóképű pasival match-el, akkor egy gyors üzenetváltással azonnal meg lehet tudni a pasiról - egy dickpic formájában - hogy nagy vagy kicsi van-e neki, így a csajok gyakorlatilag egy fél óra alatt találhatlak maguknak szombat estére egy alfahím álomkant.
2019. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!