Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos helyen áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos helyen áll a nők többségénél a pénz, izomzat, magasság és péniszméret és mennyire fontos nekik az intelligencia, kedvesség figyelmesség?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

1: pénz

2: pénisz

3: izom

4: magasság

A többit nem jegyzik.

2019. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
A jó duma és a lazaság a legfontosabb. Látszon rajtad h nincs gond az onbizalmaddal, mersz kezdeményezni és bármilyen meglepő de legyél kissé bunkó, ne lássák rajtad h nagyon teperned kell az adott csajért.
2019. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

1. Pénz

2. Izom

3. Magasság

4. Pénisz

5. Kedvesség, figyelmesség

6. Intelligencia

2019. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Minden egyben. A pénzt hagyjuk most, arról millió kérdés szól, egyéni, hogy kinek mennyire fontos, de az általános, hogy az izomzat-magasság-péniszméret (ergo: fizikai vonzalom) és az intelligencia-kedvesség-figyelmesség (vagyis: szellemi vonzalom) egymás nélkül nem ér semmit. Ha csak külsőre tetszik és jó vele a szex, akkor max dugópajtik leszünk, vagy még azok se, ha szellemi síkon nem jövünk ki jól. Ha ránézésre nem tetszik és/vagy nem jó a szex, akkor meg egyszerűen barátok vagyunk, és kész, nincs ezen mit ragozni.

Ezeket nem lehet rangsorolni, mindegyik ugyanúgy fontos, ha nem is pont abban az értelemben, ahogy most te kérdezed, hanem inkább az a tulajdonság, amire irányul. Az full egyéni, hogy kinek mennyire izmos és magas férfiak jönnek be, kinek mennyire fontos az intellektus, de hosszú távú kapcsolathoz elengedhetetlen, hogy ne feleljen meg a partnered minden szempontból- neked is, nem csak a nőnek.

2019. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

52% Hja mert te aztán olyan rém kedves ember lehetsz ezek szerint. Akik itt hangoztatják, hogy mennyire kedves fiúk, a másik kérdés alatt már fröcsögve szidják a nőket, kb. irtanák őket. Na ez a nagy baj, ez az álszent duma, hogy biztosan azért nem kellek, mert kedves vagyok, közben marhára nem kedves, mert gyűlöl mindent és mindenkit.

A péniszt amúgy hogyan mérnék le a nők? Ezt komolyan kérdezem?

Másik költői kérdés: jártok néha utcán? Látjátok milyen lepukkant alakoknak vannak nőik?

Jaa hogy nektek a nő=insta csaj. Ok, ennyi.

2019. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Nálam, és szerintem a baráti köröm nevében is beszélhetek:


1)figyelmesség

2)kedvesség

3)intelligencia

4)magasság

5)péniszméret

6)izomzat

7)pénz


Az utolsó kettő fejleszthető.


(Egy-két éjszakás légyott esetén kicsit más a sorrend, izomzattal, magassággal, péniszmérettel előrébb, de a figyelmesség ott is fontos és elöl van!)

2019. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

pénz: pénzből élek, de megdolgozom érte, és ugyanezt várom el a páromtól, nem fogok eltartani egy élősködőt, de engem sem kell

izomzat: rendszeresen sportolok munka mellett, aktív életet élek, túrázok, kocogok, ha ezt hozza a partnerem is, az nekem megfelel

magasság: 151cm magas vagyok, nem nehezebb nálam magasabbnak lenni, főleg, hogy már a kamaszok is magasabbak, mint én, de aki a magassága miatt frusztrált, arra nincs szükségem

péniszméret: nem járok mérőszalaggal randizni és nem szokásom rákérdezni, amúgy meg a túl nagy fájdalmat is okozhat, mindenkinek más méret felel meg

intelligencia: ne nézzen le másokat emiatt

kedvesség, figyelmesség: alap kéne, hogy legyen minden embernél

2019. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Figyelmesség, kedvesség, intelligencia, péniszméret, pénz pedig annyira számít hogy ne rajtam akarjon élősködni). Izomzat, magasság nem érdekel.
2019. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

1.pénz

2.pénz

3.pénz

4.pénz

5.pénz

6.intelligencia, kedvesség, magasság,izomzat, péniszméret

😂😂😂😂😂😂😂😂😂


31N

2019. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Az én sorrendem:

Intelligencia

magasság

figyelmesség

izomzat

pénz

kedvesség

2019. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!