Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szép nő miért sértődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nő miért sértődik meg ha megmondom hogy túl szép hozzám?

Figyelt kérdés
Tinderen matcheltem egy min 10/7-8 nővel . Én max 10/3-4 vagyok. Miután mondtam neki hogy szerintem nem vagyunk egy súlycsoportban mert ő túl szép hozzám , teljesen felháborodott és törölt ... miért kell fel kapni a vizet azon amit a vak is lát...

2019. aug. 27. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki ennyire rohadtul önbizalomhiányos és felszínes attól menekülni kell.
2019. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A visszautasítás visszautasítás, még ha tény is. :)

33/f

2019. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 SHARON TATE ***** válasza:
4%

Mert tudja magáról hogy az

Mert mondják neki elegen

Butaság ezért elutasítani valakit hiszen így csak a külső alapján ítéled meg teljesen mindegy jelen esetben hogy pozitív értelemben minősítetted vagy sem.

2019. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked a probléma inkább a fejedben van, ahogy látom. Azért törölt mert rájött hogy neked mentális problémáid vannak.


De akkor had kérdezzem meg hogy te minek matcheltél vele, ha aztán ilyeneket írsz neki?

2019. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 nyilván poénból , mivel semmi esélye nem volt hogy ő is jelöl és miért ne jelolhetnék egy szép nőt...
2019. aug. 27. 21:28
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire h_lye nem lehetsz! Örülj neki, hogy matchelnek veled, az azt jelenti tetszel nekik. Én 2 év alatt ha 3 nővel matcheltem, már sokat is mondok. És még ők sem írtak vissza.
2019. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Eszedbe sem jutott, hogy tetszhettél neki.

Mindenkinek más a zsánere. Nem mindenki szereti a szépfiúkat.

És attól, hogy te túl szépnek tartottad mástól hallhatta az ellenkezőjét is.

Sok szép nőnek senkinek nem mondja, hogy szép. Ezért is sok köztük az önbizalom hiányos.


Nyilván gúnynak vette tőled ezt a kaka dumát.

2019. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem meg iszonyat túlértékelik magukat a nők kis hazánkban! SEMMIT nem tesznek a normális párkapcsolatért, csak elvárják, hogy jöjjön.


Az önbizalomhiányuk abból fakad, hogy közelébe sincsenek annak, amit magukról gondolnak-hisznek.


Egy kis hercegnőcskét fogtál ki, aki elvárta volna a nyalogatást a semmire. Ennyi.

F, 36

2019. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#6 akkor nem tudom te mit csinálsz???


Én egy hónap alatt vagy 40 matchet csináltam , olyan fejjel hogy utcára nem szívesen megyek ki...

Jó sok volt közte a match Vadász , és az elvált duci anyuka de sok iskolázott csinos nő is . Átlag csajok..

2019. aug. 27. 21:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Vagy csak trollkérdés.
2019. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!