Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne érdemes tenni azzal, hogy az átlagos kinézetem nem üti meg a nők külső elvárásainak a szintjét?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha átlagos vagy, akkor megütöd a nők külső elvárásainak a szintjét.

Csak legtöbb nő ki nem állhatja, ha a pasi azzal van elfoglalva, hogy miért átlagos a külseje.

2019. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Beírod a keresőbe, hogy average guy makeover, és a képtalálatokra kattintasz.
2019. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
küld képet
2019. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

A normális nők külső alap elvárásai az ápoltság, és a magadra adás. Arról már nem tehetsz, hogy nagy az orrod, vagy az állad, vagy arról, hogy kopaszodsz-e. Ha ezek érdekelnek egy nőt, akkor szerintem az már a nem normális kategóriába tartozó nő.

Ha nem bűzlik a szád, nincsenek lyukas fogaid, rendesen ápolod az arcszőrzeted, a hajad, akkor nem lehetsz átlagon aluli.

2019. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, mit értesz átlagos alatt. Azért az átlag elég igénytelen, szóval ha egy passzoló frizurát hordasz és igényes, méretben megfelelő ruhát viselsz, már az is sokat segít.
2019. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezért létezik olyan, hogy divat és stílus.
2019. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak átlagosnak hiszed magad, de valójában átlag alatti vagy.
2019. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!