Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy a nők kb.98%-ának férfias pasija van?

Figyelt kérdés

Azért az durva, hogyha egy huszonéves fiú vékony adottságú és alacsony netalán kisfiús lágy arcvonásai vannak, akkor baromi minimális esélye van a korabeli nőknél.

Ilyen párocskákra (pasikra) gondolok:

[link]

[link]

[link]

Gyakorlatilag ez tölti be állandóan az utcaképen az alábbi kaliberű pasit pedig hírből sem láttam még 20 felett barátnővel (most szigorúan külső alapján):

[link]



2019. aug. 31. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha a vasággyal 60 kilós srácok is férfiasak szerinted akkor igen, én is észrevettem.
2019. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
H.ülyeség. Ha látnád, milyen nyeszlett, anyámasszony katonája típusú férfiakat látok jó nőkkel...
2019. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Első vagyok, olyan csávókat látok jó nővel hogy csak lesek: kopasz, vagy életében súlyzóhoz nem nyúlt ezért egy nagyobb széllökés könnyedén elviszi vagy 90 kilós kappanhájjal, sörhassal. Emellett sokan öltözködni sem tudnak normálisan. Szerintem az instának stb. köszönhetően sok lánynak nem fejlődött ki megfelelően az önértékelése. Ráadásul ha megtalálja őket valaki tuti valami retardált lesz szóval felértékelődik ha valaki normálisnak tűnik számukra.
2019. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 az miért baj, hogy kopasz?? :O
2019. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mitől férfiasak? Mert kinött a szakálluk?
2019. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
Nem ilyen ecsetfejű 20 kg os kis fiúkkal olyan csajokat látok hogy csak ámulok ma már nem divat a férfias férfi se az izmos test
2019. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem így van. Legalábbis felénk biztos nem :"D
2019. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na jó, de fordítva is igaz, a nőies nők vannak többségben kapcsolatban, nem a brünhildák.
2019. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Szuper! Akkor a férfiak kb. 98%-a féefias.
2019. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
#6-jól mondja! Ma már hátrány ha FÉRFI vagy :D
2019. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!