Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak azért fogják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azért fogják a sikertelenségüket a külsőre és az anyagi javakra mert nem is akarnak változtatni?

Figyelt kérdés
Nem is akarják hogy legyen barátnőjük ezért valami kifogást kitalálnak hogy azzal nyugtassák magukat. "Nem velem van a gond." mint egy fájdalomcsillapító. Szerintetek miért nem akarnak változtatni?
2019. aug. 31. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Azért mert a nőknek csak a külső meg pénz számít! Ezért.
2019. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem inkább szellemileg tűnnek lustának.

Megállnak az első hamis magyarázatbál, és nem keresik a valódi megoldásokat.


Az élet többi területén sem.


Mert pl. nem csak csajozásra volna jó, ha anyagi

biztonságot teremtenének maguknak. De arra se veszik a fáradságot, pedig ahhoz nincs szükség más emberek közreműködésére, támogatására, csak a saját ötleteikre, tájékozódásukra.

2019. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Benne van ez is. Ha az ember jelentősen változtat, akkor a korábbi személye megszűnik létezni, azaz egyenértékű az öngyilkossággal.


Onnantól kezdve meg már filozófia, hogy érdemesebb egyedül élni, vagy megszűnni létezni.

2019. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2019. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Gyakran jártam úgy, hogy megismertem valakit neten (még csak nem is ismerkedés szándékkal), rájött, hogy illik az izlésünk, hogy kedveli a humorom, hogy érdekel olyasmi, ami a mai férfiak nagy részét nem, és nem csak a foci-kocsma téma létezik nálam.


Volt, hogy a nő kezdte pedzegetno, hogy akár meg is ismerkedhetnénk, annyira egy húron pendültünk.



Majd fotó csere, és köszi viszlát. Vagy a randi első 5 percében látszott, hogy nem engem képzelt.


Ilyenkor nehéz azt mondani, hogy nem is a kinézetemnel van a gond.



Mindezt úgy, hogy a testem rendben van (magas vagyok, nem kigyúrt, de sportos), anyagilag sem állok rosszul (ha megmondom mivel foglalkozom, akkor ezt azért le lehet venni amúgy is, ahogy abból os kiderül, hogy pl merre utazom pl).


Viszont az arcomon nem fogok tudni változtatni.



Hozzáteszem, hogy nem vagyok gyk-s szűz fiú, voltak kapcsolataim (főleg hosszabbak), de az összes barátnőm megmondta, hogy azért nem az arcomba szerettek bele, csak volt akit nem érdekelt.


Ettől még 1-1 szakítás után gond nélkül évekig egyedül voltam, mert hiába jött be a stílusom, humorom, az “énem”, ha egy fotó csere után hirtelen mindenkinek problémája akadt.

2019. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

"Ilyenkor nehéz azt mondani, hogy nem is a kinézetemnel van a gond."


Pedig így van.

Te is azt írtad, hogy Ő MÁST KÉPZELT EL.

És a kettő nem egyezik.

Ez természetes.

Ettől még nem fogok megszakítani egy ismerkedést.

Aki meg igen, joga van hozzá.

2019. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

@6: mondtam, hogy voltak parjaim, akik mind túl tudtak ezen lépni. Valószínűleg adott esetben te is inkább ilyen típus lehetsz.



Viszont mikor 1.5 éven át sosem jön össze az első randi (netes képcsere után), akkor azt gondolom, hogy a többség számára ez igenis fontos.



És nem, nem lettem ettől megkeseredett ember, nem hibáztatom a nőket, továbbra is ismerkedem, de ne áltassuk már magunkat azzal a nagyon divatos szöveggel, hogy a külső nem számít, ahogy az sem feltétlen igaz, hogy aki sikertelen annak csak a belső tulajdonságait kell fejleszteni.



Nyilván én sem vagyok tökéletes (nagyon is van mit fejleszteni a jellememen), és aki ezt észleli, az nem a kinezet miatt küld el, de aki odáig van a neten, majd a fotó után hirtelen hanyagol, az nem rájött 1-2 kevésbé erős személyiségjegyre, amin még dolgoznom kell.



És igen, egyetértek azzal, hogy a tipikus nyafogo, agresszív GYK-s incelnek a legkisebb gond a kinézetével van, hiszen normális ember el sem jut oda, hogy arra is kiváncsi legyen.



Ezzel együtt nem kellene a hölgyeknek alapvetéskénf kezelni, hogy sikertelen férfi dolgozzon magán, mert tuti nem a ki életével van a gond.

2019. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ha szarul nézek ki, akkor szarul nézel ki. Én is azt hittem, hogy ha változtatok, növelem az esélyeimet a társkeresésben, de nem. Egyetemre járok, vezetői állásom van, talán még műveltnek is tarthatom magam,de mindez semmit nem számít. A rossz külsőt nagyon nehéz kompenzálni.
2019. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8: Sokan változtathatatlan adottságnak tekintenek olyan haj-, bőr- és fogproblémákat, amikkel a legtöbb ember küzd, ám bizonyos mértékben megold az éves karbantartásai alkalmával.

Megkérnélek, adogasd össze, életed folyamén hány órát fordítottál művelődésre, tanulásra. ennek eredményeként vagy most vezető és egyetemista. Majd adogasd össze azon órák számát, amit a bőröd, fogad, hajad, tested szépítésére fordítottál.

A kettő közt nagyságrendi eltérés lesz, úgy hiszem.

2019. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
# 9: Hát nem jól hiszed, sokat adok magamra, de látom átjött a lényeg, ha nem jók az adottságaid, arc, magasság, stb. bármit tehetsz. De gondolom te már csak jobban tudod...
2019. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!