Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik a "gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a "gyerekes viselkedés" valójában egy nő esetében?

Figyelt kérdés

1. Ha még mindig megnézi a rajzfilmeket,rózsaszín plüssöket tart otthon, rengeteg édességet eszik,sokat viccelődik, kimutatja az érzéseit, kimondja amit gondol, nem játssza meg magát, nem érdekli,h mások mit gondolnak róla. Ha valami nem tetszik neki,akkor azt kimondja.


2. Aki nagyon komolynak akar látszani, mindent elnyom magában, mindenkinek kényszeresen meg akar felelni, fél kimutatni az érzéseit, nem meri felvállalni a véleményét. Ha bármi baja van, akkor nem mondja ki,hanem magában duzzog. A problémákkal nem néz szembe,hanem elmenekül előlük.


Csak azért kérdezem, mert általában a köznyelv az 1.-es típusra használja a "gyerekes" kifejezést. Miközben szerintem valójában a 2.-es típus sokkal gyerekesebben viselkedik.


2019. szept. 1. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

A kettes nem gyerekes, hanem egy tanult stessz-kezelési mechanizmus. Probléma kerülő stb. Ezeket gyermekként alakította ki vagy szívta magába és túl erős a program, hogy szabaduljon. (Amúgy ezekkel a mintákkal valamennyien így vagyunk, tudatosan kell őket fülön csípni és akkor sem mindig tudod őket örökre letenni) Na mindegy, szóval ez nem gyerekesség, hanem olyan probléma amihez pszichológus kéne.


Ami az elsőt illeti: nem tudom. ő is kompenzál valamit a rengeteg csoki evéssel és a plüssökkel, de ennek a mértéke a meghatározó. Lehet gyerekesség vagy lehet ugyanilyen pszichés probléma.

2019. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Mindkettő borzasztóan gyerekes.
2019. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a gyerekes viselkedés teljesen mást jelent, felelőtlenséget inkább. Szabályfelrúgást, mások érzéseinek meg nem értését, összességében szertelenséget, szeleburdiságot.

Végülis a gyerekek ilyenek.


A plüssök, cukrok, teljesen más kategória.

2019. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindkettő az, de főleg inkább az első, mert ha tényleg ennyire kontroll nélküli aki nem ismeri az alap illemet és sosem tudja visszafogni magát és az érzéseit, az nem fog tudni beilleszkedni a társadalomba és mérgező a környezetére is. A második legalább magában csinálja mindezt.
2019. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőben a rózsaszín plüss leginkább gyerekes, a másodikban meg a duzzogás.
2019. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyerekes. Olyan nő pedig nincs, aki azt mondja, amit gondol.
2019. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én igen. Majdnem mindig.
2019. szept. 1. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez két nem tudom, létező-e véglet. A felnőtt világ valahol a kettő között, széles nagy sávban zajlik.
2019. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, valóban? Mindig? Minden körülmény között?
2019. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

"nem érdekli,h mások mit gondolnak róla. Ha valami nem tetszik neki,akkor azt kimondja"


Nekem is van ilyen ismerősöm... A tipikus nagyszájú nő, aki szrik bele mások érzéseibe, csak mert ő "őszinte".

2019. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!