Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkámból kifolyólag sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkámból kifolyólag sokat utazgatok, és kevés munkával sok pénzt keresek - miért nehéz olyan lányt találni, aki utazgat velem (esetleg segít), és szeretne családot? Mivel van a baj?

Figyelt kérdés

Jó állásom van, sokat utazgatok minden felé az országon belül (pár órás utak, max 8 óra alatt haza is érek), és kevés munkával sokat keresek.


Már szeretnék családot, gyerekeket, de a párkeresésnél mindig falakba ütközöm - lányok, miért taszító ez az élet?


Egy átlagos napomon, pl. Reggel 7-kor elutazom vonattal 90 km-re, ott tárgyalok (20 percet, max 2 órát), aztán szabad az egész napom, de egyedül vagyok, és nincs mit csinálnom, indulhatok haza... pedig olyan jó lenne valakivel kihasználni egy viszonylag ismeretlen helyen azt a pár órát, elmenni megnézni valamit, kirándulni, strandolni, bármit csinálni...


Olyan lánnyal nem akarok összejönni, aki máshol dolgozik, mert nap közben szintén egyedül lennék :(

Mivel pár órás utakról van szó (más annyit dolgozik), így a gyerekvállalás is gond nélkül működne.


Mégis mi ezzel a baj?

29/F


2019. szept. 2. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Akkor miért nem a saját munkakörödben keresel egy nőt, aki ugyanolyan, mint te?

Tudod, a legtöbb embernek 8-10-12 órás munkája van, ebből él. De ha be tudnád tenni az ő s..ggét is ebbe a melóba, márha érdekli, akkor könnyen együtt tudnátok lenni.

Ellenkező esetben bilibe lóg a kezed.

2019. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Mert amatőr vagy!


Keress egy nőt, és tartsd el!

Így mindig ráér, és mehet veled.


Tudod 1000-ből 999 nő normál munkarendben és fix helyen melózik.

2019. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg olyan nőt szeretnél társnak, aki nem dolgozik mert örül, hogy te eltartod? Nincs egzisztenciája, nincsenek tervei, majd te megmondod hová mentek és mikor. Én nem szeretnék senkitől sem függni, meg pénzt kérni ha valamit meg szeretnék venni. Nekem ez nem működne. 32/L
2019. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Milyen munka ez? Vonatozgatsz tárgyalásra? Ez kifizetődő?

Bocs, de nem hallottam még ilyen munkáról.

2019. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
És hogyan akarsz így családot alapítani? Egy nő terhesen nem szívesen utazgat, mert folyton pisilnie kell és a vonaton nem higiénikus. No meg kisbabával is a legjobb otthon nyugiba. Amúgy meg nem értem, miért gondolod, hogy sok olyan nő van, aki számára kielégítő lenne ez az élet. Semmi értelme vonatozni veled össze-vissza aztán várni rád. Ez nem élet, ez nyűg.
2019. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy, aki erdőket vesz?
2019. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ezzel a baj, hogy egy nő (még mindig) szeret több lenni, mint egy hűséges kiskutya, aki ott ül melletted, és várja a "tárgyalás" végén a jutalomfalatot, hogy talán vele is foglalkozol 1-2 órát. Meg eleve a kitartott életben semmi vonzó nincs. Legalábbis ha értelmes nőben gondolkodsz.


Amúgy meg akar a tököm valakivel 0-24 együtt lenni.

2019. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az erdőfelvásárlós fazon aki eltévedt Budapesten?
2019. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Én elkisérlek, dolgozni laptoprol is tudok. De megszakadnom sem kell csak néha 10-15percre sürgös dolgom van, jól elleszünk nem kell utaznod egyedül.

Napi 5ezerért vállalom, és akkor a nödet sem kell ezzel traktálnod. Délutánra otthon vagy az asszonynál.

De ha fizeted a benzint és nem zavar néha a kihangosítás akkor még az autommal is mehetünk.

F31

2019. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem hogy akarsz így családot alapítani, ez a kettő baromira üti egymást. Egy normális nő se fog mástól függni anyagilag és munka helyett veled rohangálni. Senki nem fogja feladni a saját karrierjét azért, hogy vonatozzon egyet aztán üljön kint 2 órát amíg te dolgozol. Gyereket pláne nem vállalnék így senkivel.
2019. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!