Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket az zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket az zavar, ha heti két napot dolgozik egy férfi?

Figyelt kérdés

Így keresek havi 200netto+t, hol kevesebb hol több.

Nem lusta vagyok, csak mellette egyetemet csinálok és heti 10 órát ingyen dolgozok menhelyen.

Illetve van egy projektem, amire elég sok idő elmegy, de pénz sajnos csak évek múlva lesz belőle.


Ez nagyon taszitoan hangzik?



2019. szept. 3. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így számomra nem. Nyilván egyetem mellett nem tudsz annyit dolgozni. Ráadásul én teljes állású munkával 40 órában nem keresek meg ennyi pénzt, szóval még azt se lehetne mondani, hogy ehhez képest rosszul keresel. Ez inkább azt jelenti nekem, hogy felelősségteljes vagy, hogy egyetem mellett dolgozol is, az is pozitiv, hogy menhelyen dolgozol. Ha nem tanulnál mellette és csak lustaságból lenne így az más kérdés lenne, de így szerintem abszolút nem gáz.
2019. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abszolút szimpatikus vagy ez alapján.
2019. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett ez bőven elég.
2019. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Most essünk tőled hasra? Vagy a jóváhagyásunkat kéret? Nem értem
2019. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, hogy 29éves vagyok.

Igazából elég nagy önbizalom hiányt okoz számomra, hogy úgy alakult, hogy ennyi idősen kell egyetemre járnom.


Nem gondolom, hogy hasra kéne esni tölem bárkinek is, azért tettem fel a kérdést, mert érdekel mások mit gondolnak, mert én elég szarnak érzem magam.

2019. szept. 3. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha fiatalabb lennék, még feleségül is mennék hozzád.:) Mindig olyan pasira vágytam, aki menhelyen segít. Én is annyi idős voltam, mint te, amikor levelezőn elkezdhettem a fősulit.
2019. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van aki egyetem után teljes munkaidőben sem keres ennyit. Főleg közszférában a tanárok stb. Mi ezzel a gond?
2019. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!