Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a facebook-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a facebook-on látható egyetemista csajok 95%-át azonnal elfogadnám barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy mindenki jól beállított fotót szeret feltölteni, de egy csúnya külsőt semmivel nem lehet elég jól korrigálni. Viszont akárhány profilt nézek fb-on, mind szinte kivétel nélkül elképesztően vonzó és kép alapján bármikor elfogadnám mindegyikőjüket a barátnőmnek. 20-ból 19 gyakorlatilag ilyen és akkor még talán keveset is mondtam. Hogy lehet az, hogy manapság ilyen elképesztő sok szép és csinos csaj él és a túlnyomó többsége valami oknál fogva mindig valamilyen egyetemista vagy diplomás nő. De ami a legdurvább, hogy azért mindegyikőjük neve mellett ott látható a kapcsolatban státusz és egyet találhattok, hogy milyen kaliberű a pasijuk.

2019. szept. 3. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy lúzer vagy, és a hozzád hasonló idióták miatt van az egekben minden lány elvárása.
2019. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Mert kanos vagy.

És nem jártál még egyetemre.

Az átlagos emberek tanulni vannak egyetemen. Róluk kevés bármit találsz!

2019. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Te Facebookon jársz egyetemre? Xddd
2019. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok egyetemista, nem is foglalkozok vele, hogy mások azok-e, de én is szinte csak szép lányokat szoktam látni facebook-on (mondjuk Pesten Hallottam kommentek között).

Azt nem értem, hogy miért csodálkozol, hogy jól néz ki a barátjuk, ha a lányok is...


/L

2019. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

1. Facebookra általában a csinosabbak töltenek fel rendszeresen képeket, így csak őket veszed ott észre.

2. A filter, photoshop csodákra képes.

3. Én olyan egyetemre járok, ahol 80% lány(Elte) és hidd el nekem, talán 30% mondható jó nőnek.

2019. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Az ELTE 80%a nő? Akkor gondolom nem informatikus vagy :D
2019. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

#6

Btk nyilván.

2019. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
mert egy felszines szerencsetlen vagy..
2019. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Ó, pedig ma már egy filteres alkalmazás is tökéletesen elég ahhoz, hogy tök mást láss képen, mint élőben, csak kis gyakorlás kell, na meg a legelőnyösebb pózok.


Miért nem jó neked egy trafikos csaj, hm?

2019. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
1-essel értek egyet, igénytelen/kanos vagy (nem azért mert bejön sok lány, hanem mert mindet elfogadnád szinte, ez vicc, mindenkinek vannak bizonyos ideáljai, ami a saját arcszerkezetéhez igazodik alapvetően (hasonló, ellentétes) és ez még csak az arszerkezet szóval) , a férfiak saját maguk alatt vágják ezzel a fejszét.
2019. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!