Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Genetikailag nyikhaj huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genetikailag nyikhaj huszonéves pasiként jobban járok, ha inkább középiskolás lányokkal ismerkedem, mint érett korombeli felnőtt nőkkel?

Figyelt kérdés

Hasonló az alkatom, mint az alábbi srácnak: [link]

Csak nem vagyok ilyen pokoli pénzes viszont még sosem dolgoztam, ráadásul a dumám is századannyira erős. Arra gondoltam, hogyha középiskolás lányokkal ismerkednék - akiknek elvileg még nincsenek olyan nagy külsőbeli/egzisztenciális igényeik csak romantikára vágynak - akkor lehet nekem is csurranna-cseppenne valamennyi a boldogságból/szexből végre. Vagy kontra produktív lenne az egész ötlet?



2019. szept. 4. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Olyanoknál próbálkozz akiknél fétis tárgyai az alábbiak: dél-koreai fiúbandák, melegek.
2019. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyomtasd ki egy A4-es papírra, hogy "Ermahgerd", és tedd ki a hűtőre, hogy lásd minden nap. Idővel rájössz, hogy a hiszti nem használ semmit.
2019. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%

Hagyd a francba a barátnő szerzést! Ha nincs pénzed úgysincs esélyed, ha van, akkor meg úgysincs annyi, ami egy kapcsolatban a nő anyagi elvárásainak megfelel. Havi nettó 800E alatt nem jöhetsz számításba kapcsolati téren, de még előfordulhat, hogy bőven e-fölötti fizetéssel is leél Téged a csaj. A középiskolás csajoknak valóban kisebb az egzisztenciális igényeik, de ott is megvannak, oda 200E elég, de ne felejtsd el, hogy előbb-utóbb ezek is kikerülnek a nagybetűs életbe és megnövekednek az igényeik.

szexből akkor csurran-cseppen, ha prostikhoz kezdesz el járni. Ott 20-25E-ért bármilyen jó csajt megkaphatsz, és ott nem kell előtte időt meg energiát fektetni (programkeresés & szervezés) abba, hogy elb@$sz egy csomó pénzt, de a punciban még messze nem járhatsz. Pár telefon és ott vagy. A dolog Rólad szól, és tök értelmes csaj némelyik. Én marha jól el szoktam velük beszélgetni! Több pénzem meg is marad havonta, mióta csak qrvázni járok!


Csak azt tudom javasolni Neked is; hagyd a "barinőzést" a gazdagoknak, meg a gizdáknak. Átlagember (hétköznapi, dolgozó, nem alkoholista, normális) úgysem kell a nőknek. Inkább qrvázz. Azok jobban megbecsülnek!!!!

2019. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

A 3. minden szavát kőbe vésni!


Leírtad az igazságot! Tiszteletem! Egyetértek!

2019. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diazepam ***** válasza:
97%

Ti nem jártok utcára? Nincsenek ismerőseitek? Nincsenek szüleitek? Már az ezredik komment arról, hogy nettó x összeg alatt szóba sem állnak a nők a férfiakkal. Ez egyszerűen baromság. Persze könnyű itt gyakorin elméleteket gyártani csak hogy véletlenül se kelljen tennetek a sikertelenségetek ellen.


Néha ki kéne mennetek a kikúrt utcára, akkor látnátok, hogy mindenféle férfinek van nője. Sovány, kövér, fogatlan, alacsony, szakadtruhás. Minden fajtát láttam már nővel.

2019. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd békén a gyerekeket 🙂
2019. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: Ők már nem gyerekek. 😏
2019. szept. 4. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

#7 "középiskolás lányokkal ismerkedem, mint érett korombeli felnőtt nőkkel"


Még tw is azt írtad, hogy FELNŐTTEK HELYETT iskolasokkal (=nem felnőttekkel) akarsz ismerkedni. Felnőttként ne tegyél agyban akkora különbséget a tinik és a kisiskolasok között, mert randizas szempontjabol mindkettőnek taszitania kéne téged.

Ha az a problémád hogy egy kákabelű kis szar vagy, azt nem azzal kell kompenzálni hogy belemanipulalsz egy naiv gyereket abba hogy leszopjon, mert minden felnőtt nő kerül mint a pestisest.

De tudod mit, még így is megszivod mert egy valamire való tininek is több esze van annál hogy egy ilyennel osszejojjon.


Nyigtok itt nap mint nap arról hogy mekkora igazságtalanság hogy nem jár nektek alanyi jogon a pina, aztán meg valahogy 10bol 10szer kiderül hogy manipulatív rosszeletu határeset pedofil semmirekellők vagytok, akikkel egy nő sem járna jól.

Már nem tudom hányadikatoknak tanácsolom azt, de legyél mgtow. Vágj vissza a csúnya, gonosz nőknek azzal, hogy nem keresed te sem a társaságukat. Inkább ez, mint az hogy iskolasokra vadássz.

2019. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!