Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják azt sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják azt sokan, hogy a nőknek a pénz meg a saját lakás számít, amikor annyira nyilvánvalóan hülyeség? Csak a külső számít

Figyelt kérdés

Megnézném hogy egy csúnya, alacsony, félénk, gátlásos, egész életében nőhiányos (ebből fakadónak félig-meddig nőgyűlölő) férfinek mikor lenne barátnője ha szerezne egy saját lakást. Qrvára sehogy, még akkor se ha még csak nem is örökli, nem is a szülei veszik neki, hanem magának keresi meg.

Viszont ha egy férfi jóképű és vonzó, aki már alapvetően vonzza a nőket, annak már 13 éves korától minden van csaja, és mindig is lesz, még akkor is ha a nagymamája pincéjében lakik és minimálbéres betanított munkás. Persze ez családalapításnál hátrány lehet, de ki a fene akar manapság családot, gyerekeket? Egy férfinak már nem ez a cél a mai világban. Annak van élete, akire buknak a nők, és mindig szexhez tud jutni, és ez csak a külsőtől függ.

Akkor meg miért olvasok ennyi baromságot, hogy a pénz számít?


2019. szept. 6. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert akik ezt írják, azok csórók, ezért őket ez hátráltatja. Legalábbis úgy vélik.

Te pedig valószínűleg ronda és alacsony vagy, de gazdag.

2019. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra a tőle függetlennek gondolt okra fogja a sikertelenségét, amivel nem rendelkezik.
2019. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Andy Vajna is valószínűleg igazán fess fiatalember volt. Nyilván aki nem a pénzre megy annál a külső a fontos, de legalább minimálisan mindenkinek számít az anyagi helyzeted. Én még egyetlen huszonéves csajtól sem hallottam, hogy "nem baj ha anyádékkal laksz, menjünk busszal a moziba, ne menjünk se most, sem jövőre nyaralni sehová, inkább tegyünk félre közös lakásra". Ők "élni" akarnak, és nem sétálgatni a városban beszélgetve.
2019. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

egy lakástól nem is fogják hanyadt vágni magukat neked ha ronda vagy.


Viszont ha valóban gazdag vagy, nem okoz találni magad melle olyan top10-es csajt aki leszarja, hogy nézel ki ha van lóvéd, igaz akkor nem is itt írogatnál.


Am lóvé nélkül is és azzal is rondánd és jó képűen is lehet találni normális nőket, de te olyan savanyú és fusztrált vagy, hogy érthető ez amiért nincs jelentkező.

2019. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki nőgyűlölő-e,nem egy külső adottság, hanem a saját döntése. Ahogy a félénkség és a gátlásosság sem külső tulajdonság. Ezek valóban nehezítik a párkeresést, de ne tegyünk már úgy, mintha egy változtathatatlan adottság lenne, ami ellen az illető nem tehet semmit, mint a testmagasság.


Úgy tűnik, hogy te is csak az itteni kérdésekből ismered a nőket. Könnyű így utálkozni, és persze, igazad van. Természetesen a nők a hibásak azért, mert nem akarják, hogy a bizalmasuk, a szexpartnerük vagy a szerelmük egy megkeseredett, szerencsétlen, mindig mást hibáztató nőgyülölő legyen. Szerintem itt a külső a legkisebb probléma...

2019. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

#5


A gátlásosság nem megváltoztatható. Kivéve ha egyik napról a másikra kapsz egy teljesen új életet, jobb külsővel, jobb anyagi körülményekkel, jobb környezettel, jobb ismerősökkel és szabadabb életérzéssel.


Ami nem lehetséges.

2019. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%

Aranyos, hogy azt hiszed, ha valakinek van egy saját lakása és egy normális kocsija az gazdag:D


Figyi az nagyon nem ennél a szintnél kezdődik.. tegyük fel Pesten elég sok olyan kocsit látni amiből 2-3 lakás ára is kijön és ez csak az egyik autójuk.

Ezekes simán áldoznak egy fullocs csajra annyit egy nap amit sok ember el sem tud képzelni.

Elmennek vásárolgatni letolnak egy vacsit a costesben hétvégén elugranak valahova és máris több milliók repkednek, nem beszélve ha magán géppel csapatják aminek pár ezer euro az óradíja.

2019. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
5: Én már csak azt nem értem ezeknél a kérdéseknél, hogy miért lesz automatikusan nőgyűlölőnek titulálva valaki, ha leírja a megfigyeléseit. Én is levontam a saját tanulságaimat a tapasztalataimból, ettől még imádom és nem gyűlölöm a nőket. Kicsit olyan kormánypártos ez a felfogás "Nem úgy gondolja , mint én , de nem baj merthát biztosan ő is S_ros!" :D
2019. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#7


Nem számít gazdagságnak, mégis a többségnek nincs és nem is lesz egyik sem. Akkor?


Ez a tipikus "húszezer forint az semmi" ha bevétel. De ha kiadás akkor már "Hát az sok, vazzeg!"

2019. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%

#9

Akkor se várjuk el, hogy egy lakás miatt csini kis csajszik heverésznek majd előttünk.

Sok a valóban gazdak ember, ott fognak probálkozni inkább.


Igaz nem is tudom a kérdező pontosan milyen külsejű hölgyekre célzott a kérdésével.

2019. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!