Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan pasival, aki elrontotta a karrierjét és 26 évesen tervez a munka világába lépni?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz pályaválasztási döntéseket hoztam és egy szakot sok év tanulással járó reménytelen küzdés után félbehagytam, hogy utána megkezdjek egy másikat és várhatóan 27 éves korom előtt legyen végre egy BSc-m a jelenlegi második szakomon. Diákmunkán is csak pár hónapot dolgoztam és nem lesz szakmai tapasztalatom se a szakterületemen, így friss diplomásként totál zöldfülűként fogok kilépni a munkaerő piacra remélhetőleg még 26 évesen. Természetesen emiatt nulla egzisztenciám van (szüleimmel élek, kocsi nincs), de az is lehet, hogy szakmát kell változtatnom, mert nem igazán leszek piacképes a szakterületemben (ha egyáltalán sikerül lediplomáznom) és ilyen idősen már nem nagyon fognak felvenni sehova pályakezdőként.

2019. szept. 7. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan
2019. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1: Ezt a semmitmondó rövid választ most melyik kérdésemnek szántad?
2019. szept. 7. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha be tudod fejezni az önsajnáltatást, és odateszed magad, akkor igen. De a jelenlegi állapot az nulla. Ennyi idő alatt az egyetemen mellett igazán lehetett volna valami munkát végezni. Nem megint pályamódosításon gondolkodni, most épp azzal a kifogassal, hogy gyakorlat nélkül nem tudsz elkezdeni dolgozni.
2019. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez nem vili: 8-9 év alatt 3 BSc-t lehet szerezni úgy, hogy végigcsinálod, nem 2-t úgy, hogy az egyiket félbehagytad.
2019. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy nem ronthattad el a karriered, lévén nincsen, ugyanis egy percet sem dolgoztál.
2019. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%

A párkapcsolatra való esélyeid nagyjából a nullához konvergálnak. A nők nem egy lepukkadt, célt tévesztett, zsákutca karriert futott mamlaszt akarnak maguk mellé, hanem olyat, akik már a magzatvízben ázva tudják, hogy mit akarnak az élettől.

Hiába a mondás, hogy tévedni emberi dolog, a nők mind tökéletes, feddhetetlen karriert futnak be életük során, s ők ugyanezt elvárják tőled is.

2019. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#4: Mivel szereztem egy OKJ-t így 20 évesen kezdtem az egyetemet, ahol aztán 3,5 év után hagytam abba a képzést és jelentkeztem egy másikra. Nem olyan bonyolult ezt kiszámolni.
2019. szept. 7. 22:11
 8/17 A kérdező kommentje:

"Hiába a mondás, hogy tévedni emberi dolog, a nők mind tökéletes, feddhetetlen karriert futnak be életük során, s ők ugyanezt elvárják tőled is."


Igen, ugyanolyanok mint a HR-esek (nemcsoda, hogy 99,8%-a nő). Ha csorba esett a CV-dben akkor már egyből meg vagy bélyegezve és eláshatod magad.

2019. szept. 7. 22:13
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Keresgess csúnyácskább gyári munkás nőt. Olyat találsz.
2019. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Mit szivatjátok?

A nők pont leszarják, milyen karriered van. Max néhány ribit érdekel.

Legyen munkád, életcélod. Légy férfi, legyél kedves, törödö, vicces néha stb.

Vagy szerinted nem vesznek fel 2perc alatt bárhova pl árufeltöltönek, raktárosnak vagy bármi???

És szerinted ezeknek az embereknek nincs barátnőjük?

Csak egyetemet végzett embernek lehet barátnője?


Neked azért nincs nöd, mert úgy gondolkozol az életről, mint egy kis gimis. Na ezen kell rohadt gyorsan változtatnod!!!

2019. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!