Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyának mondott férfiként érdemes random odamenni lányok az utcán, buszon azzal hogy Szia van kedved ismerkedni szöveggel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem annyira nincs veszteni valód hogy igen.


Sőt szerintem lesz olyan lány aki igent mond, nem is egy ...

2019. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Mikor fogják emberek megérteni, hogy a külső nem minden?


Elmondom neked én mindig olyan férfiakba voltam szerelmes akik elsőre egyántalán nem jöttek be. De ahogy elkezdtem megismerni milyen milyen a személyiségük megszerettem őket, ilyenkor mikor megszeretsz valakit azért amilyen a személyisége/lelke már kívül is szépnek fogod látni.


Csak igen a legtöbb embernek az értelmi szintje kimerül ott, hogy jaj nem tetszik akkor már szóba se állok vele. Pedig egy ember nem csak a teste sokkal inkább az ember az aki a lelke.


És lehet csak a külsőre menni csak mindenki megöregszik plusz mit ér a külső ha belsőre olyan akivel nem jössz ki jól?


Szóval egy normális értelmi és érzelmi szinten lévő ember nem csak a külsőt nézi.

2019. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát, ha szereted - esetleg gyűjtöd - a lekoptatásokat, mint pl. "tűnés lúzer" "kopj le dagadék/csontkollekció" "tipli burnyák" "Nem állok szóba a törpékkel" stb. akkor miért is ne? :D


Mókás napod lesz!

2019. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

#2


Aha, ez így kicsit valószínűtlen. Sőt, inkább nagyon.

2019. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a szöveg nem jó.

És nem is a szöveg számít, hanem ahogy mondod. Egyébként is 100x nagyobb esélyed csúnya férfiként mint csúnya nőként.

2019. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, akinek bevallottan igenis számít a külső. Figyelj, kérdező, ezzel csak akkor próbálkozz, ha sikerült elérned, hogy bárki számára jól látható, hogy igenis tettél valami érdemi dolgot azért, hogy javíts a külsődön. És én valami értelmesebb szöveget próbálnék kitalálni a helyedben (persze olyat, ami téged tükröz, nem előre gyártott, bárki által használható konzerv dumát).
2019. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

#6


Végül is ja, az jobb mikor látszik, hogy "Na, ez már jobb potenciálisan sem lehet"

2019. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Külsőtől függetlenül ez egy baromi suttyó ismerkedési forma.

Úgy mész oda random idegenekhez ahogy a hajléktalanok, akik a magazinjaikat akarják rasozni az emberekre egy 100asért.

2019. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

4 mégis mi ebbe a valószínűtlen?


sose lettem olyan pasiba szerelmes akire elsőre azt mondtam, hogy hú mennyire tetszik mert egyszerűen bunkó volt nem volt kedves stb....nem minden a külső

2019. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9


De olyanba se akit elsőre is rondának tartottál. Nem, nem közepesnek, nem "nem túl szépnek", hanem rondának. Alapból. Na, abból se lesz semmi.

2019. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!