Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkednél a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednél a helyemben? Talán tinderen?

Figyelt kérdés

24 éves egyedülálló férfi vagyok. Sajnos az egyetemi éveim alatt elveszítettem az összes barátomnak hitt ismerősömet. Ennek az volt az oka, hogy azok a tipikus emberek voltak akikkel ha egyszer nem mentél bulizni, már nem is kerestek többé. Ennek következtében oda jutottam, hogy a napjaim azzal telnek, hogy reggel elmegyek munkába, majd hazajövök. Nagyon zavar, hogy nem nagyon mozdulok ki, nincs is kivel. Kezdek nagyon tanácstalan és kétségbeesett lenni, hogy hogyan fogom így megtalálni a szerelmemet az életben. Ahhoz sajnos túl gátlásos vagyok, hogy egyedül menjek el szórakozóhelyekre. Gondoltam a tinderre is, de nagyon előítéletes vagyok az alapján, amit hallottam róla. Tényleg ennyire rossz a helyet? Nem lehet egy normális lányt találni?

Ti mit tennétek a helyemben? Bármilyen tanácsot, tippet szívesen olvasnék.



2019. szept. 8. 19:44
 1/5 Hellmano ***** válasza:
75%
24 évesen még nem kell ilyen possadt életet élni... csak van egy férfi ott a melóhelyen, akivel el lehet járni valahová ahol vannak csajok, ha egyedül nem akarsz.
2019. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Tindert gyorsan felejtsd el.

Viszonylag jól kinéző, világotjárt srác vagyok (képeim 4 kontinensről tinderen is), aki amúgy nem sikertelen a lányoknál, volt számos komoly kapcsolat, szexkapcsolat, és több tucat alkalmi is. 2 hónap alatt volt három matchem tinderen, abból egyik sem írt vissza. Szerintem igazából nem is használja már senki, vagy minden női felhasználónál áll sorba ezer kolbász. A netet a helyedben hanyagolnám, inkább élőben próbálkozz.

2019. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, hagynám a pitsába az egészet és mennék a saját fejem után. Hajtsd a pénzt és foglalkozz karrier építéssel, meg a hobbiddal, a többit xard le nagy ívben. :))
2019. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet keresel elveszel. Inkább koncentrálj arra amiben jó vagy, sportol, tanulj, láss világot. Nem mindenkire talál rá a szerelem, a legtöbb kapcsolat amúgy is szakítással/válással ér véget....
2019. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy kár hajtani erre. Ha csak szex az más, az talán összejöhet. Persze ne luxus k#rv@kra gondolj. Ducibb lányok pl egész kedvesek. Meg hát kinek mi jön be...
2019. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!