Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többségének valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének valóban csak annyi elég hogy vékony vagy átlagos testalkatú legyen a nő a külső tekintetében?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy külső a legtöbb férfinak annyi elég hogy ne legyen elhízva és akkor szinte mindegy nekik a többi.
2019. szept. 10. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem pont ez nem számít, hanem a kedvesség.
2019. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Az arca a lényeg valójában, de ne legyen rajta sok felesleg. Ez az én igényem. Mások a teltebbeket szeretik. Nem tudom, mi a többség igénye :D
2019. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem elég ennyi. Ez az alap.
2019. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Külsőre lehet, hogy ennyi valóban elég, de személy szerint ez másodlagos, inkább a személyiség a döntő.
2019. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többség nem ennyire igénytelen, hogy akármilyen személyiséget elfogadjon ha jól néz ki és vékony a nő.. Amelyik igen, az olyan is és azt is kapja, amit érdemel.
2019. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
#4 és #5, a kérdező a külsőt kérdezte.
2019. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy. Ha van rajta egy kicsi pocak vagy háj nem zavar, az se zavar ha vastagok a combjai a lényeg hogy ne legyen elhízva, nem tetszik. A kedvesség, a belső ami rengeteget szinte a 90%-a azon múlik. Ha ez a kettő passzol onnantól kezdve már csak idő kérdése és kapcsolat lesz a vége.
2019. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
6# És téged ki kérdezett? Várj segítek, senki...
2019. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Többségének?????? Kollégáim, barátaim több mint fele, kerüli a vékony nőket.

Dugni igen, de komoly kapcsolatra, a külsőn kívül sok mindennek passzolni kell. Különben ha csak a külső a szempont, akkor gyorsan vége lesz a kapcsolatnak.

2019. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Itt gyk-n úgy tűnik, csak ennyi az elvárás.

De ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy az itt kommentelgető “férfiak” szét szoktak nézni a való világban?

Egyik se látott még egy vékony nőt sem, aki marhára nem volt csinos? Mert vannak bőven..

Vagy csinos, telt nőt? Mert belőlük is van bőven.

2019. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!