Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen tanulok mégsem érdekel engem egy lány sem?

Figyelt kérdés
Tudtam mindig is, hogy nekem sohasem lehet barátnőm vagy bármilyen kapcsolatom a lányokkal. De ahogyan az egyetemre kerültem úgy világosodtam meg teljesen. Rá jöttem, hogy végig igazam volt. Nem alaptalanul éreztem úgy, hogy nem illek hozzájuk. Nagyon sok lány csoporttársam van de nem beszélek senkivel sem és ők sem próbálnak meg velem. Rám sem néznek így esélytelen lenne. Hosszú ideje szexuálisan sem vonzanak és vonzódni sem tudok hozzájuk. Így legalább annyira nem bánt de néha azért elkeserit.

2019. szept. 10. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha nyitnál feléjük, ők is könnyebben mozdulnának. 22/L
2019. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Melegek is járnak egyetemre.
2019. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Három elképzelésem van:

-meleg vagy, csak még hátra van a beismerés

-aszexuális vagy, csak magadra akartál eddig erőltetni valamit

-depressziós vagy és a libidód a béka segge alatt van miatta.


Az első kettőt fogadd el és keress ennek megfelelő párt. A harmadik esetén keress egy szakembert.

2019. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg.


Nem tudok a lányok felé nyitni.

2019. szept. 10. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Balázska újabb önsajnáltató kérdése.


MENJ


EL


SZAKEMBERHEZ.


/thread

2019. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Először is hidd el valóban, hogy egyszer lesz. Nem tudod mikor de lesz. Ez fontos az élet minden területén, hogy legyen remény.

Másodszor pedig először kezdj tét nélküli beszédeket, ahogy adódik. Sokszor van nálam is az, hogy csak ülök, környezetben fiúk lányok, de semmi kommunikáció, pedig ha van, az oldja a stresszt. (Nem csak bambán nézünk, mit sem tudva egymásról)


Továbbá az egyetemen sokan nem nyitnak (elvannak a kialakult társaságukkal), emiatt én is gondoltam sok mindent másokról, aztán amikor mégis szóba elegyedtünk, kiderült, hogy tök normális emberek és barátságosak. Ezt csak arra mondom, hogy kezdeményezés fontos, anélkül tényleg csak "átnéztek" rajtam, mintha ott sem lennék...


Amúgy mikor kezdted az egyetemet?

2019. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem csak bemagyarázod magadnak, hogy nem tetszenek, mert sikertelen vagy náluk. Ezt tagadni fogod, pedig így van!
2019. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom még a húszas éveid elején járhatsz, szóval ne vonj le messze menő következtetést semmiből.

Lehet, hogy még nem találkoztál olyan lánnyal aki felkeltette volna az érdeklődésed vagy egyszerűen annyira mélyen magadba vagy zuhanva, hogy észre sem veszed, hogy esetleg valakinek bejössz.

Nekem 22 évesen lett először barátnőm, előtte még csak nem is csókolóztam soha. Szóval ne add fel és legyél nyitottabb kicsit. Nem kell egyből "csajozni" csak keress egy társaságot amihez csapódhatsz. Egyébként meg a hasonló mentalitású/szituációban lévő emberek általában megtalálják egymást.

2019. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mit kellene észrevennem ha bejövök egy lánynak?
2019. szept. 11. 08:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az? Még is érdekelnek a lányok?
2019. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!