Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet még barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még barátnőm?

Figyelt kérdés

Pár hónap és 23 éves leszek, de soha az életben nem volt párkapcsolatom. Ami már nagyon idegesít, és ami miatt nagyon szomorú vagyok.

Sokat próbálkoztam neten, de néhány üzenet és annyi volt. Élőben eddig egy lányt ismertem meg pár hónapja, akit nagyon megszerettem, életemben először voltam szerelmes. Azt hittem hogy végre csoda történt és meglesz életem első barátnője. Úgy vettem észre hogy érdeklem őt, és hogy tetszem neki. De aztán rájöttem, hogy néhány találkozás után már le sem sz ar engem. Tehát valamit nagyon elszúrtam. Amit nagyon sokáig bánni fogok, mert még mindig állandóan rá gondolok, meg az együtt töltött időkre.

És még mindig ebben a lányban reménykedem, mert szerintem soha az életben nem lesz más lehetőségem barátnőre. Nagyon béna vagyok az ismerkedésben meg nem is nagyon van olyan hely ahol tudnék. Meg még egy ilyen szép lány nem fog velem szóba állni, és ő kezdeményezte az ismerkedés, tényleg nagyon nagyon nagy szerencsém volt vele...de nagyon elrontottam valamit:(


2019. szept. 11. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is 39 éves koromban lett először. Ne légy türelmetlen!
2019. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
1-es te idióta.
2019. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 1 nő összejött, akkor nincs gond.
2019. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es, 39 évesen kb 23 legjobb éved marad csak ki.
2019. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!