Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas nőként sosem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas nőként sosem fog szeretni senki önmagamért?

Figyelt kérdés
Húszas éveim vége felé járok de még egy normálisnak mondható kapcsolatom sem volt. Általában megijesztem a férfiakat a magasságom miatt. Többen hittek már transzneműnek is. Mindig olyan pasiknak tetszem csak akiknek valami ezzel kapcsolatos fétisük van. Szeretném ha valaki végre emberi lényként tekintene rám, nem pedig egy fétis tárgyaként. Szerintem a személyiségemmel nincs gond, amennyire lehetséges ilyen körülmények között nőies is vagyok, de egyre inkább azt gondolom, hogy egyedül fogok meghalni. Az alacsonyabbak kellemetlenül érzik magukat mellettem. Nem érzik magukat '' férfiasnak''. Az a kevés magasabb meg inkább a pici törékeny lányokat szereti.
2019. szept. 11. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kell majd kezdeményezni, mert nekem eszembe nem jutna egy magasabb nőhöz odamenni. Még ha tetszik is, a nők általában a náluk magasabb férfiakat kedvelik, tehát elkönyvelem, hogy úgyse akarna tőlem semmit se.

Hány cm vagy amúgy, ha szabad kérdeznem?

2019. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nálam a magasság például nem kizáró ok. Inkább a nők intelligencia szintje vonz, mintsem a külsejük. Simán el tudnék képzelni egy magas nőt magam mellett.
2019. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2019. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagyon magas?
2019. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Mit jelent a nagyon magas?


A társaságban vannak 180-at erősen közelítő lányok, és 185 centis is, mindegyiknek volt normális kapcsolata, ha egyedül vannak éppen, akkor sem a magasság az oka.

2019. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Egyébként én is a pici, törékeny nőket szeretem. A legtöbb barátnőm nem érte el az 1.60-at.


Most mégis egy majdnem 1.80 magas nővel járok.

2019. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Na igen, pont a magasságom miatt eléggé gátlásos vagyok, szóval a kezdeményezés egyelőre nem nagyon ment. Engem egyáltalán nem zavar ha alacsonyabbak nálam. Őket szokta szinte kivétel nélkül. 192 cm vagyok. Plusz sportoltam egész életemben, szóval inkább szálkás típusú a testem mint husis, ami ebben az esetben nem feltétlenül előny.

Fú 180 ha jól emlékszem 14 évesen voltam. Már az is gáz volt, de most örülnék neki ha csak annyi lennék.

2019. szept. 11. 22:13
 8/28 anonim ***** válasza:

Ok, a 190+ centi tényleg nehéz lehet. A 185 centis lány barátom ilyesmi férfit talált (ami azért nem ritkaság).


Igazából fogalmam sincs, hogy ezt hogyan kezelném, de egyet tudok, engem pl nem zavar ha magassarkúban magasabb a nő.


Nem vagyok töpszli, nem érzem magam kevésbé férfinek, ha egy 178 centis nő a cipővel már magasabb nálam. De ennek ellenére volt már nő, aki közölte, hogy “hülyén festenénk”. Mondjuk kiröhögtem, ha neki az a kapcsolat lényege, hogy a fotókon hogy fogunk kinézni 😀

2019. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Én 180 vagyok. Nincsenek komplexusaim, szóval nem zavar, ha egy nő magasabb nálam. Ha emellett emberileg minden rendben veled, nem hiszem hogy ne találnál párt :)

Persze olyan férfit keress, akinek nincsenek problémái magával, mert azt szokták kivetiteni..

2019. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ok és te milyen magas sráccal jönnél össze?

Mert az kimaradt. Mit szólnál egy átlag magas 175-180cm fiúhoz. Aki ugye min fél fejjel kisebb lenne nálad....

2019. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!