Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres sok nő kötetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres sok nő kötetlen kapcsolatot még 25 felett is?

Figyelt kérdés
Az alatt sem értem, hiszen a nőknek normális esetben az lenne a vágyuk, hogy stabil biztonságban éljenek, gondoskodjanak a párjukról és később a gyerekekről...
2019. szept. 11. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

"Az alatt sem értem, hiszen a nőknek normális esetben az lenne a vágyuk, hogy stabil biztonságban éljenek, gondoskodjanak a párjukról és később a gyerekekről..."


Hát, látod, hogy nem így van.

Van ilyen nő is meg nem ilyen is.

2019. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A mai nők nem a férfiaktól várják el a biztonságot, hanem saját maguktól, éppen ezért karrieristák, nem akarnak gyereket, és kozmopolita életet élnek, dugnak össze vissza mint a jóbarátokban, így jártam anyátokkalban, szex és new yorkban
2019. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

" hiszen a nőknek normális esetben az lenne a vágyuk, hogy stabil biztonságban éljenek, gondoskodjanak a párjukról "


Na ne mondd! :D Miért kéne gondoskodni egy felnőtt emberről? A biztonságnak mi köze máshoz? Stabil biztonságban élnék egyedül is.

A gyerekről pedig az apa is ugyanúgy gondoskodik.

2019. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Hol, hol, hol...?
2019. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha rólad valaki másnak kell gondoskodni, akkor nem vagy felnőtt.

Maradj otthon anyukáddal.


A felnőtt ember önmagát ellátni képes, önálló, felelösségteljes egyén.

2019. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát ismerkedtél egy nővel, aki azt mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot (VELED). Te meg úgy gondolod, hogy nem vágyik kötődésre és nem érted, hogy miért pattintott le téged. Eltaláltam?

Lehetséges, hogy nem voltál olyan személy, akire a nő társaként tud tekinteni?

2019. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

A tarsadalom elvarasai szerint lenne ez a helyzet.

Amugy meg nem minden no akar ferjet meg gyerekeket es most mar megtehetik, hogy ne.

En 42 eves vagyok es sose vagytam gyerekre es amiota rajottem, hogy egyedul sokkal egyszerubb az elet, azota mar pasira se vagyom.

2019. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor még szerencse, hogy nem te határozod meg, hogy mi a normális.
2019. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Savlekotő ***** válasza:
94%
Mert rájöttek h a kötött is csak a dugásról szól a többi rizsa.
2019. szept. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Savlekotő ***** válasza:
Másik dolog a nő férfit keres nem óriásbabát aki anyapótlónak nézi és a nő majd eteti cumiztatja stb..
2019. szept. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!