Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért van az, hogy a legtanultabb/legokosabb csajok általában mindig a legszebbek?

Persze ez lehet szubjektív, mert sokak szerint a 2 kiló sminkes, szolid, vasalt hajú, cicanacis fitness/fodrász/ruhabolti eladó csajok a legszebbek, de én mindig azokban látom meg a vonzó faktort, az igazi attraktív nőies, dögös, érzéki kisugárzást, akik diplomásak, tanultak. Akárhányszor böngészem a facebook-ot ezek mindig szinte csak orvosok/biomérnökök/vegyészek/pénzügyi kontrollerek/gyógytornászok/jogászok stb. A gond csak az, hogy bár egyetemista vagyok, de baromi messze van a karrierem szintben mérve ezekhez a csajokhoz képest és nemcsak egzisztenciálisan, de önértékelés tekintetében is fényévekre vagyok az ilyen csajoktól. Lehet naiv vagyok, de őket így is toleránsabbnak/érzelmesebbnek tartom, mint az "egyszerű melós" csajokat, akiket nem a magamfajták érdeklik, hanem a fuksz, BMW, izom és ócska buli/pia. Persze lehet óriásit csalódnék ezekben az "értelmiségi" csajokban. Nemcsak társkeresési szempontból, de általános emberi szempontból is kíváncsi lennék, hogy miért a legokosabb csajok általában a legszebbek és ti is ezen a véleményen vagytok-e?

Keress kérdéseket hasonló témákban: intelligencia, társkeresés

szept. 12. 00:12  Privát üzenet  

A válaszok
Téged tudat alatt a menő dimlomás csajok vonzanak. Az árufeltöltötő csajok is ugyan olyan jók csak nem annyira dekoratívak. Nyilván a polcok mellé nem kell annyira kiöltözni

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 12. 00:20 Privát üzenet
Kár volt kiírni, itt ezért csak beszólást kapsz majd.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 12. 00:56 Privát üzenet

Láttam már olyan huszonéves árufeltöltő csajt hogy leesett az állam. Ráadásul neki nem volt lenéző tekintete és uborka képe mint a diplomásoknak.

Szóval én azon a véleményen vagyok, hogy minden ember más és nem szabad általánosítani.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 12. 05:45 Privát üzenet

A céges irodaház mellett van egy bevásárlóközpont ilyen félig önkiszolgáló kajáldákkal. Az ottani pultos lányok 80%-a veri a nálunk levő irodista csajokat.

Az egy másik kérdés, hogy van közöttük egy kettő aki nagyon prosztó stílusra, de akad olyan is, akinek egyszerűen a családi körülmények miatt nem volt opció a továbbtanulás, de még értelmes is.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 12. 06:39 Privát üzenet

Aha, szóval szerinted az intelligencia, meg a tolerancia összefügg azzal, hogy kinek mi a munkája? Meg a kinézet is? Én most recepciós vagyok, hogyha gyógytornász vagy valamilyen pénzügyi végzettséget szerzek, akkor máris jobban fogok kinézni, illetve toleránsabb és érzelmesebb leszek? Most egyszerű melós csaj vagyok, így a BMW meg a fuksz érdekel, de 1 év múlva már rohadtul nem ez fog érdekelni?? :D

És attól, hogy lesz egy papírom okosabb is leszek, meg szebb is? :DDDD

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 12. 17:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"És attól, hogy lesz egy papírom okosabb is leszek, meg szebb is?"

Nem attól leszel szebb, hogy egyetemet végzel, hanem azért fogsz egyetemre menni, mert az átlagtól jobb adottságokkal rendelkezel, az intelligencián felül ide értve az igényességet és genetikailag adott szépséget és az azzal járó önbizalmat. Márpedig az intelligencia azért - a szorgalom mellett természetesen - tiszta genetika és a szépség pedig önbizalom boost. Ezek szorosan összefüggnek. A legtöbb ember nem azért megy egyetemre, mert "nincs rá szüksége", hanem mert a képességei nem teszi lehetővé, ami egy genetikai eredetű dolog (mint ahogyan a szépség is). Magyarul a jó adottságú emberek a genetika által sikeresebbek és szebbek is és ők mennek egyetemre.

# 6/7Időpont szept. 12. 18:29 Privát üzenet
Mert nem akarnak be "cicababázódni", tehát talán sokszor lehet, hogy természetesebbek , mint 1-1 adott plázacica. Énnekem ilyesmi jut eszembe, de egyébként sok szép kinézetű plázacica is van, ezt most csak felvetettem példának. De mondjuk én nemtom.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 12. 18:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy nőnek sosem lesz magasabb keresete 200 ezernél, nem a világ legokosabb embere de nem buta), akkor neki gyönyörűnek kell lennie ahhoz, hogy találjon egy férfit, akivel családot alapít?
Ilyenkor mi lenne a legokosabb megoldás?
Mit csináljak? Tanácstalan vagyok, hogy az alábbi szituban mi lenne a lehető legokosabb döntés?
Mi a legokosabb lépés ebben a helyzetben? Mit kellene tennem? Szükségem van a tapasztalatokra. Írom lent.29/F Kockáztatok. Csajok véleményei jöhet. Nem voltam még ilyen szituban.
Mi lenne a legokosabb megoldás?
Szerintetek mennyire fontos a szexuális vonzalom egy kapcsolatban? Nektek mennyire döntő ez? Mi a legokosabb döntés ilyen helyzetben?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!