Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kover noknek/ferfiaknak miert nem jar a boldogsag?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 00:44
1 2
 1/15 Hamvas rétihéja ***** válasza:
55%
Már hogy ne járna, hisz a sok boldogságtól amit megettek lettek kövérek.
2019. szept. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A boldogság egy tudatállapot, nem körülmények függvénye.
2019. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rockarc ***** válasza:
33%

Rakd sorrendbe az igenytelensegi fok szerint.


- Rohad a fogad

- Elhiztal

- Hetente egyszer furdesz

- Koszos ruhakban jarsz


A kerdes beugratas volt, valojaban mindegyik dolog az igenytelensegedet jelzi onmagaddal szemben. Miert lenne barmelyik is vonzo a masik fel szamara? Vagy forditva, miert gondolod, hogy ezek egyike, vagy barmelyike nem taszito a masik fel szamara? Remelem sikerult ravezetnem arra, hogy mit kene tenni, barmelyik orvosolhato, csak akarat kerdese. Pontosabban az akarat hianya az, ami miatt periferiara szorulsz. Tudtad, hogy a kover emberek atlagban kevesebbet is keresnek? Meg hamarabb halnak meg? Mi kell meg a motivaciohoz? Masoknak ebbol egy is eleg.


43F

2019. szept. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a csipás szemed! Rengeteg kövér ember van párkapcsolatban.
2019. szept. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
De jár! Aranyosak, szerethetőek.
2019. szept. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy hallottam hogy a kövérek mindig viccesebbek. Amúgy meg vannak jó kedvű, derűs kövér csajok és srácok.
2019. szept. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Sportos férfi vagyok.


Tudod milyen boldogok a heverok, mikor bármit össze zabàlhatnak, amíg én ződségen tengődöm?

2019. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
A kövér nőknek jár, ha normálisak. Ha ennek ellenére zavar a súlyod, fogyj le!
2019. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

A boldogság senkinek nem __jár__


De bárki képes lehet boldog életet élni, de ez csak önmagán múlik.


Utazás, sport, szinház, könyvek, gasztronómia, zene, a 3 éves unokahúgom kacagása... és még ki tudja mi minden ami boldoggá tesz. És ez akkor is megvan ha szingli vagyok, nem attól vagyok boldog vagy sem, hogy van e párom, hanem élvezem az életem, amiben néha van társam, máskor nincs.



F

2019. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Te dagadtan a boldogsàgot egy vékony nö, esetleg izmos férfi mellett képzeld el.

De ezek a "csúnya" vékony lànyok és gyurmàzott pasik pont nem akarnak kövér tàrsat.


Esetleg egy szintén kövér tàrsat kéne keresni.

2019. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!