Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem hódolok be a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hódolok be a nőknek akkor nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy nekem udvarolni futni utánuk randin nekem kell meghívni mert a nők sajnálják a 300 Ft os kávét is és jönnek olyan dumakkal inkább hogy igazi férfi nem vagyok, meg ez az illem és társai.... Mert én hívtam meg őket.

Aztán nekem kell többet keresnem és társai


2019. szept. 12. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha neked az udvariasság behódolás, akkor ne is legyen :)


Nyilván nem kocsit kell venni neki minden kedden, de basszus.


Itt picsogsz, hogy "sajnálják a pénzt egy 300 forintos kávéra"

De te ugyanezt csinálod. 300 forintot nem vagy hajlandó rászánni egy nőre? Gratu.


(Sokan inkább feleznek amúgy, esetleg egyszer-te-egyszer-én alapon fizetnek)

2019. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szegénykém... Gondolom nem volt apukád, akitől megtanultad volna, hogy mi az alap udvariasság.

Mellesleg, ez párkapcsolati témán kívül is úgy illik, hogy a férfi fizet. Ha egy társaság vacsorázik, akkor az egyik férfi rendel és neki is hozzák ki a számlát a végén.

2019. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Fordítva, a nő hódol be neked amihez az ilyen (alap) gesztusok is kellenek. Nem vagy jól bekötve.
2019. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Neked a felsoroltak a behódolás, jobb ha nem is kezdesz nőkkel. Egy kávé, egy ital, egy vacsi???? Az ember nagyságrendekkel többet kidob, kütyükre, olyan dolgokra, amik igazából nem is kellenének.

Akkor pár órás, jó beszélgetésre miért is sajnálná az ember azt a pár forintot. Bónuszként van egy esély, hogy megtalálja az ember azt akivel hosszú távon jól fogja érezni magát.

2019. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem hívnád meg egy kávéra azt a nőt, aki tetszik és

netán megláttad benne életed párját?

Sajnálnád a pénzt a családodra is?

2019. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs befektetés, nincs nyereség. Valamit valamiért.

Persze vannak pasik, akiknek naphosszat magyarázhatod akkor se értik.

2019. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked sose lesz barátnőd, ne idegeskedj feleslegesen.
2019. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem úgy kell nézni, hogy most 300 forintot ki mikor fizet. Ez nevetséges. Kezeld emeberként, ahogy a haverodat is. Amikor havernak mondod "Gyere Pista, igyunk meg egy kólát/sört/amire épp meghívod", akkor meghívtad, majd legközelebb, vagy utána visszahív. Nem azért hívod, hogy fizesse a részét, hanem, hogy beszélgess vele. Érted már?
2019. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!