Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, önbizalom hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, önbizalom hiányos pasi ként soha se lesz esélyem hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért vagy csúnya és önbizalom hiányos?

Arra még nem gondoltál, hogy fejleszthetnéd magad?

2019. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gyépésmérnök ***** válasza:
Dehogynem. Csak örömöd nem lesz sok benne.
2019. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom fejleszteni magam.Csak kudarcot vallottam.
2019. szept. 12. 09:20
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki kudarcot vall, ez is hozzátartozik a fejlődéshez. Addig kell csinálni, próbálkozni amíg összejön a dolog.
2019. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gyépésmérnök ***** válasza:
86%
#4: A született alfák sokáig nem vallanak kudarcot. Csak később, amikor a heroin kicsinálja a tudatukat. De akkor már mindegy, eleget éltek helyettünk is.
2019. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
#3 Ja, aki kudarcot vallott a feladta, annak sose lesz, tuti...
2019. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van két kezed, két lábad, nincsen semmi nagy sérülésed, befolyásoló rendellenességed, akkor képes vagy nagyon sokag fejlődni. Képesség = veleszületett tulajdonság.


Tehát csak ki kellene használnod, ami benned van. Hardveresen rendben vagy, agyilag, testileg. Már csak a szoftvert, a gondolkodásmódodat kellene rendberaknod.


Aztán ha egy fokkal szebb vagy az ördögnél, szerzel önbizalmat, akkor lesz lehetőséged párkapcsolatra.

2019. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, honnan tudod, hogy a sikeres emberek hányszor vallottak kudarcot?

Annyi a különbség, hogy ők az utolsó esetben talpon maradtak.

Nekem ez még nem sikerült, de minden nap próbálok talpon maradni. És elöbb utóbb menni fog. Ezt így kell felfogni.

2019. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keresed a csúnya dagadt lányok társaságát. Az miért nem opció ? 😀
2019. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valószínűleg nem. Nekem jóképű, fit, intellektuális ferfikent az utóbbi fel évben nem sikerült barátnőt találnom. Mondjuk nem is sokan ugorják meg a lécet
2020. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!