Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha így haladok tovább előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így haladok tovább előbb vagy utóbb teljesen meg fogok bolondulni?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy a kinézetem is visszataszító a péniszem is kicsi és már egy ideje fel állni sem tud. Teljesen érzéketlenné vált. Gyakran magamban beszélek és elgondolkodtam már azon is,hogy levágom, hogy soha többé ne láthassam és legalább egy gonddal kevesebb lenne ami elkeserítene. Az egyetemen látom ahogyan a korombeliek jól érzik magukat és hallom ahogyan beszélik egymás között az esti programjukat. Néha arra vágyom, hogy bárcsak én is részt vehetnék benne de legtöbbször arra jutok, hogy úgysem érezném jól magamat. Olyan mintha a fejemben lenne egy másik énem aki mindig parancsol nekem és nem engedi,hogy pozitívabb legyek. A libidóm évek óta eltűnt pedig még csak 22 éves vagyok. Szorongással és aggódással telik minden napom, nem tudok kikapcsolódni sem.

2019. szept. 12. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad és húzz el egy szakemberhez, mert ez nem normális.

Nem akarok táv diagnosztizálni, de ez 99% hogy egy mentális betegség. De az sem kizárható, hogy szervi eredetű.

Mindenképp orvost keress. Nem tudom mit keres a kérdésed a társkeresés topikon.


Amíg ilyen ramaty állapotban vagy, nem lesz olyan nő, aki akar tőled bármit is.


De nyugi szinte biztos, hogy kezelhető, csak tenned kell érte.


Orvos, pszichológus, pszichoterapeuta. Azonnal!

2019. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Visszataszító kinézeten lehet változtatni, szerintem ez nem veled született dolog, az ronda, aki ízléstelen, ha adnál magadra, törődnél a megjelenéseddel, biztosan nem lennél visszataszító.


2. Elég szánalmas, hogy a péniszed miatt eldöntötted, hogy nem érezheted jól magad s depiben kell leéld az életed. Nem értem, mi bajod, a szórakozás nem csak szexből áll, b#szki!

Arra nem tudok megoldást mondani, hogy mit kezdj a szexuális életeddel. Viszont azt röhejesnek tartom, hogy emiatt jól érezni magad, nem csak szexből áll az élet. Neked biztosan más hiányosságaid vannak, amiért nem vagy képes szociálus kapcsolatokra, ez már nem a péniszed miatt van. Ha a bráner méretén nem is, de más dolgokon még tudsz változtatni, feltéve, hogy akarsz.


3.” egy gonddal kevesebb”

Na persze, utána meg pisilni sem tudnál, akkor meg inkább úgy mondanám, hogy egy gonddal többxD

Ajánlom a pszichológust, ilyenkor ez a megoldás arra, hogy ne bolondulj meg. A péniszedet nem fogja megnöveszteni, de rendet tesz a kis fejecskédben, mert ott nagy bajok vannak.

2019. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valóban látják rajtam a nők,hogy milyen állapotban vagyok?



Azt,hogy mások milyennek látnak azt nem tudom. Magamat visszataszítónak tartom. Amikor látom magamat a tükörben elszégyellem magamat és rájövök,hogy ez a kinézet senkinek sem tetszene.

2019. szept. 12. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ne a nők visszajelzései alapján ítéld meg magad. Ha az alapján ítélkeznél, a férfiak 80%-a már halott lenne. Majd a maradék 20%-nak is a fele megölné magát, és így tovább, még a végén csak 1 férfi maradna. Ne így csináld. A nők herélőgépek. Tedd helyre magad, férfiak társaságába menj, hagyd a nőket a francba. 30felett majd jönnek úgyis könyörögni, h legyél vele, miután végig ment mindegyik keresztbe kasul az egyetemen mindenkin. Kell ilyen nő neked? Hagyd, foglald el magad bármi mással.
2019. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első körben felkeresnék egy pszichológust, hidd el sokat segítene.
2019. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem senkinek sem kell a használt, eldobott rongya. Fiúk társaságában nem szorongok és ott könnyebben feloldódom és szívesebben is vagyok velük. Főleg ha van közös érdeklődési kör és hasonlítanak rám. De egyenlőre még ilyen nekem nincsen.
2019. szept. 12. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ma kérjél időpontot egy pszichológustól.Meglátod nem olyan nagy a baj,mint ahogy képzeled.
2019. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor pasizzál :)
2019. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
.
2019. szept. 13. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!