Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kelendő incel, csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelendő incel, csúnya férfiak olyan nőkhöz mentek akik nagyon vonzó számotokra vagy lejjebb adtátok az igényeket és már számotokra nem olyan vonzó nőkhöz mentek oda?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se csúnya, se incel és általában a visszahúzódóbb lányoknál próbálkozom. Sajnos többnyire nekik is van valakijük.
2019. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senkihez nem megyek oda, mert akkor leesne a gyűrű az ujjamról. :D
2019. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
"minden nőnek úgy is van valakije" alapon senkihez nem megyek oda. és jól sem nézek ki, felesleges próbálkozni
2019. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Az incel nem változna akkor sem. Birtoklási érzéseik vannak. Ha pedig összejönne valakivel és ha az elhagyná akkor szerintem megölné. Nem változna a mentális állapotuk. Nem a barátnőhiány miatt állandóan elmebetegek hanem mert ilyenek. A sok itt sikertelen férfiak incelnek mondják magukat. Pedig azt se tudják hogy mit jelent. Nem a külső a lényeg. Több férfi ismerősöm van aki nem a legszebb és tapadnak rá a nők. Megint csak egy kifogás. Nem unjátok?
2019. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorin van itt ez a bombanős,vagyonőris kérdező. Ő azért nem talál barátnőt mert 1, Eltartják,tehát nem dolgozik.

2, Másokat hibáztatva a legjobb nőket akarja.

3, Szerintem mentális bajai lehetnek.



Elért azzal bármit is hogy ragaszkodik az elméleteihez? Lett bárkije is? Nem.

2019. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem adtam lejjebb az igényeimet, 39 évesen lett először barátnőm és ő nagyon vonzó. 39F
2019. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam az a baj, hogy egyáltalán nem merek közeledni se szép, se csúnya nőhöz. Olyan nő meg nagyon kevés van, aki esetleg kezdeményezne. Így számomra mindegy, hogy szép vs. csúnya, de jó lenne, ha kezdeményezne, mert azzal talán nagyobb önbizalmat szereznék.
2019. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Leadtam. Erdek alapu hazassagot kotottem, es egyutt elek egy nalam 15 evvel idosebb novel, aki amugy egyaltalan nem jon be.


Ronda incel.

2019. szept. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!