Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a 9-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 9-es kommentelöről?

2019. szept. 13. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Annyi értelem sugárzik abból a kommentből, mint egy zsák krumpliból. Mondjuk ez a gyakorin rinyáló megkeseredett nőgyűlölő örökszüzek nagyjáról elmondható, akik a szerencsétlenségükért a másik nemet okolják. Üdv a gyakorin.
2019. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy nyomorék.
2019. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen mindegy, hogy igaz vagy nem igaz. Az a lényeg, hogy te ezt elhiszed vagy sem?

Ha te is ebben hiszel, akkor felesleges írni bármit is.

2019. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Könyörgöm milyen nők?? A topp modell, istatini, playmatek? Akiket nőként aposztofálnak.

Mert az átlag nőt észre sem veszik, ugyanúgy mint az átlat pasasnak, fikarcnyit sincs könnyebb élete. Maximum az útépítők elismerő füttyentése amiből kimarad az átlag férfi.

2019. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy pasi miért nem kap szexuális ajánlatokat?


és még ti nők panaszkodtok hogy sokkal rosszabb nőnek születni..

2019. szept. 13. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk élőben még sose kaptam, az ilyen gyakorin rám írogató kanos pasikat meg nem számítom szexuális ajánlatnak, mert a többség a való életben megszólalni se tudna.. ez a megszólalásod, kérdező, megint csak alátámasztja hogy álomvilágban éltek a nőket illetően.
2019. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Mit fényezed itt magad?

Szerinted abban mi a jó egy nőnek, hogy te bele akarsz élvezni? Az lenne élete legunalmasabb két perce.

Ki az a hülye, aki még könyörögne is érte, hogy el kelljen viselnie?

Kicsit sokat képzelsz magadról.


Ha a férfi olyan, akkor rengeteg ajánlatot kap. Te nem. Magyarul egy patront se érsz. Ennyike.

2019. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
Én egyszer kaptam ajánlatot,egy ápolatlan,részeg,fogatlan cigányasszonytól.Valamiért nem éltem vele...
2019. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Nőként NYOMASZTÓ ÉLMÉNY szexuális ajánlatokat kapni, homályos agyú kérdező, bár mondjuk nem is feltételeztem rólad, hogy képes lennél egy nő helyébe beleképzelni magadat.
2019. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam szexuális ajánlatot, a bulinegyedben egy nő le akart sz.pni mindenáron. Jól nézett ki, csak iszonyú részeg volt, meg szerintem drog is volt benne, de ez nem biztos. Elég irritáló volt, nem tudom hogyan, hogyan nem, de egy ilyen "ajánlat" még egy szép nőtől is gáz számomra. Aztán bunkó beszologatás után ment a következő pasihoz.


Életemben egyszer tapasztaltam ilyet, pedig jó sok bulihelyen voltam régebben.

Ebből az egy esetből kiindulva nem lennék azoknak a nők helyében, akikhez folyton odamennek ilyen gyökerek. Én nagyon gyorsan megunnám, lehet még bulizni se lenne kedvem tőle..


Persze az teljesen más, amikor normális hangvételben félrészegen vagy józanul random beszélgetésbe kezd valaki. Ezzel semmi bajom nincs. Ilyenben volt már többször részem.

Bár az a tapasztalatom, hogy Magyarországon picit le vagyunk maradva, Olaszországban pl gond nélkül odajöttek néha nők hozzám még egy boltban is :O

Nem tudom más tapasztalt e ilyet. Ez viszont jóleső érzés volt.


De szexuális ajánlatot nem tudom ki akar folyton kapni. Szerintem gáz.

2019. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!