Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nálatok kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok kizáró ok, ha egy férfi arca ilyen?

Figyelt kérdés

Pisze orrom van, a szám keskeny, de az ajkaim teltek, így olyan hatása van a számnak mintha csücsörítenék. A szemeim kicsik, és szemüveget is kell hordanom, ami ezt kompenzálja, szerintem nem áll igazán jól semmilyen fazon.

A fülemim porcosak, az állam pedig be van esve (nem előre ugró).


A bőröm is ronda, hiába ápolom és járok kozmetikushoz, még 20 felett is vannak pattanásaim.


Azt lehetne mondani, hogy az államat el tudom rejteni szakáll alá, de nem, mert képtelen vagyok egybefüggő arcszőrzetet növeszteni.


Egy dologgal vagyok elégedett, az pedig a sűrű és erős szálú hajam.


Egyébként annyira szégyenlem az arcom, hogy nem is szeretek mások szemébe nézni, mert állandóan az jár a fejemben, hogy biztosan rusnyának találnak.



2019. szept. 13. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mutatsz képet? Mennyi idős vagy? A pattanásokkal nálam is ez a helyzet, sokszor a smink sem segít, inkább csak kiemeli őket. De sokak szerint szép arcom van.
2019. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, és hamarosan kopaszodni fogsz.
2019. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
A probléma nem a kinézeteddel van ,hanem azzal a gondolattal, ami által szégyent érzel magadban. Figyeld meg a gondolatot, az érzést.
2019. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Őszintén?


baromira kevés esélyed van, nem kell a biztatás meg a kamuszöveg.

2019. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#1 20 és 24 év között vagyok, képet nem küldök. Egyébként nincs is rólam friss kép, csak néhàny, de egyik középpontjában sem az arcom áll. Profilképem sincs sehol, mert félek, hogy gúny tárgya lenne, esetleg mém lenne belőle.
2019. szept. 13. 20:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Ami még rossz, hogy sok anyajegyem van, különösen a nyakamon és a hátamon, pár darab arcon is, de azok kicsik. Illetve vékony is vagyok, de azon próbálok változtatni, csak nehezen hízom (193 cm és 76 kg vagyok).
2019. szept. 13. 20:33
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Néha van olyan pillanatom, amikor egészen megbékélek a külsőmmel, de ez általában néhány percig tart, pl. pont előnyös szögben álltam be tükör elé félhomályban (nem vicc).
2019. szept. 13. 20:35
 8/16 A kérdező kommentje:
A 7-es hozzászólás a 3-as válaszolónak ment.
2019. szept. 13. 20:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is beugrik az állam, sosem zavart különösebben
2019. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Önmagában engem sem zavarna, és egyik fent írt tulajdonság sem, de így együtt borzalmas.
2019. szept. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!