Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiként miért utasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiként miért utasít vissza minden lány még mielőtt megismerhetne? Ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés
21F
2019. szept. 13. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Nincs elég önismereted. Ha lenne, látnád rajtuk, hogy szánalmasak.

Foglalkozz önismerettel, így majd bevonzod az életedbe a normálisabb, később meg a már majdnem normális embereket.

2019. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Vonzalom nélkül nincs értelme a kapcsolatnak. Tehát nincs értelme ismerkedni.



Te miért nem próbálkozol 180 kilós szőrös nőknél?

2019. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a külső számít, de ha nincs vonzalom, akkor a belső mindegy.
2019. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, számít a külső!

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez van. Senkitől sem várhatod el, hogy összejöjjön valakivel, aki nem tetszik neki, söt akár taszítja is.


De ha ez megnyugtat, minden ember teljesen más, a szépség szubjektív, akit valaki csúnyának lát, a másik ember láthatja szépnek.

2019. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Régebben sokat jártam ebbe a kategóriába, pár ronda pasas küldött nekem képet, és meg kell mondjam egy sem volt eredendően ronda, csak gagyin néztek ki. Értsd ortopéd szemüveg egy normális keret helyett, bilifrizura, az egyik olyan arckifejezést öltött a képen, mintha a gyorskocsi utcai fogdában lőtték volna a fotóját, öt számmal nagyobb kosaras póló stb. Mind olyan volt, hogy nem ronda volt, hanem a stílusa mondta vagy azt, hogy "én vagyok a gyógyegér, akinek anya vágja a frizuráját" vagy "x éves létemre a legkedvesebb hobbim a tv-ben sportnézés az utcán pedig úgy öltözök, mint aki a szennyesből mászott ki" meg ilyenek. Nagyon el van sok pasi tévedve, nem piperkőcöket, meg extra menő arcokat, csupa adoniszt vár egy nő, hanem egy normálisat. De annyian vagytok, akik rátudjátok, hogy "ronda vagyok" aztán kész. Nem öcsém, nem ronda vagy, csak össze kéne magad kapni. 2019 van, nem ott tartunk mint 100 éve, hogy senki se ment ki a falujából aztán válaszott abból a tíz pasiból, aki elérhető volt. Illetve, ahogy egyre idősebb vagy, tovább kell lépni azokon a dolgokon, ami 15 évesen még elmentek.
2019. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ja meg a kedvencem a 120 kilós arc volt, akinek a tokáján volt pamacskokban a szakálla. Gondolom azt hitte elrejti vagy nem tudom. Az se ronda lett volna, ha megmozdul, fogy és akkor nem kell csimbókok alá rejtegetni a tokáját...


Meg a szakmunkás bajusz, amelyiknek nincs sok arcszőre így nem borotválkozik rendszeresen, cserébe úgy néz ki, mint mikor a 14 éveseknek kezd kiserkenni a bajusza, de még nem tolják le. Szinte hallom, ahogy a mutáló hangjukon röhögnek az olyan szavakon, hogy pénisz, meg hüvely.


Ezek nem rondasági, hanem igényességi kérdések, de sokan ezt nem fogják fel.... Lehetsz bármilyen értékes ember, ha a csomagolásod azt mondja, hogy tizenhárom éves szinten vagyok, szarok rá hogy nézek ki, karó van a seggemben és anyukám válogatja a ruháimat stb. elüldözöd a nőket.

2019. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
A nőknél úgy látom, hogy a külső a legfontosabb...ha azon a "rostán" átjutottál, akkor jöhet a belső. Ha ezen az első rostán nem jutsz át, lehet akar milyen jó belső tulajdonságod, az nem kerül értékelésre.
2019. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Rockarc ***** válasza:
90%

Ronda ferfikent soha nem fogsz tudni ismerkedni vadidegenekkel. Jarj tarsasagba, ahol az ismerkedes reszet letudod azzal, hogy valaki bemutat a masiknak. Utana mar barkivel dumalhatsz a tarsasagbol egy sorrel a kezedben, es ott mutathatod meg ki vagy. Mondom megegyszer, vadidegeneket ne szolitgass le.


43F

2019. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a vadidegenek leszólítgatása eleve valahogy fura tud lenni. Ahhoz kell egy személyiség, hogy menjen, mindegy hogy nézel ki. Van, akiről süt, hogy majd összefossa magát, de ez az utolsó esélye. VAGY van, akin érezni lehet, hogy ha kicsit is kedvesebb vele az ember, akkor pinät fog sejteni és megindul majd előre, mint a pesti gyors és bottal se lehet elkergetni.
2019. szept. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
23:29, légy szíves áruld már el, mik azok a kivételesen jó belső tulajdonságok, amikről "a nők" szerinted lemaradnak.
2019. szept. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!