Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tanuljak meg szocializá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljak meg szocializálódni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és a mai napig a négy fal között töltöttem az életemet. Barátnőm sohasem lesz de ezt már elfogadtam mert ettől én nagyon messze állok, elérhetetlen számomra. Bulizni, szórakozni de mozizni sem voltam sohasem. Nem tudom,hogy hogyan kell beilleszkedni, beszélgetni másokkal, ismerkedni. Érdemes lenne még bepótolni vagy már teljesen felesleges lenne és inkább maradjak továbbra is a szobámban és inkább videojátékozzak?

2019. szept. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, hónap múlva 22, és 4 napja voltam életem első buliján. Azért előtte el-eljártam moziba, kirándulni, strandra barátokkal-haverokkal, de sokat ültem én is otthon. Nem egyszerű, tudom, hisz én is "most kezd(t)em". Egyetlen tanácsot adhatok, vágj bele! Elsőként mondjuk menj le egy helyi (normálisabb) kocsmába, igyál meg egy sört, ha normális a pultos, esetleg válts vele 1-2 szót.
2019. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz barátnőd, ne legyél pesszimista. Sosem késő. Járj el edzőterembe, kicsit sportolj valamit, ott is tudsz ismerkedni, közben pedig napról napra jobban fogsz kinézni. Én is ebben a cipőben jártam. Moziba is először egyedül mentem el, mert rászántam magam, és beültem megnézni egy filmet, ami érdekelt. Semmiképp ne maradj a szobában, mozdulj ki a való életbe.
2019. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.. 22F szinten hasonló.
2019. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!