Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder miért csak fullos nőket dob fel?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen 10/10-es nőket dob fel, akik soha a büdös életbe nem fognak engem jobbra húzni, és így meg tökre unalmas az egész. Ráadásul alig látok átlagos lányokat, akik kb. velem egy kategóriájúak. Mellesleg nekem tök paradoxon az egész: Elvileg ez az egész netes társkeresés dolog azért van, hogy akik nehezen ismerkednek élőben, akkor ez az alkalmazás megkönnyítené a dolgot. Viszont ahogy elnézem többségében olyanok használják, akiknek semmilyen társkeresési problémájuk nincsen, ugyanis a szépségük miatt helyt állnak élőben is. Nem így van? Javítsatok ki ha tévedek.

2019. szept. 14. 23:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Azért nagyon sokszor ha a fotókon 10/10-es lányokkal élőben találkoznál akkor még 5 pontot sem adnál nekik annyival rondábbak élőben (de ez természetesen nem akadályozza meg őket, hogy ne húzzanak jobbra és, hogy annyira válogatósak legyenek mintha tényleg 10-esek lennének). A nők sokkal jobban értenek a fotók manipulálásához és az egó feltuningolásának szemfényvesztéséhez (lásd pl smink, plasztikai sebészek stb)
2019. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Akkor én kijavítalak. :)


Attól még, hogy valaki a képeken szerinted 10/10-es, attól még lehet az életben nem annyira tökéletes, mint ahogyan az a képeken látszik. Amúgy meg a csinosság, szépség nem egyenlő azzal, hogy valaki könnyedén ismerkedik. Emellett az is meglehet, hogy olyan helyen élnek, ahol nincs lehetőségük ismerkedni, vagy épp mert nekik így "kényelmesebb".


Ja és sosem szabad lebecsülni magad, nem mindenkit a tökéletes külső fog meg.


23/L

2019. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%

Az utolsó széplelkű leányzónak üzenem, hogy töltsön le egy képet egy átlagos férfiról és regisztráljon a tinderre férfiprofillal. Hamar meg fogja érteni, hogy miért lesznek önértékelési zavarai a fiúknak :)


Tudom, hogy neked ez új, de nekünk sajnos konkrétan a fél életünk arról szól, hogy megpróbáljuk eladni magunkat, tudod nekünk nem jönnek házhoz a lehetőségek, mint nektek. Emészgesd kicsit ezt az új információt.


Kérdező: az a rossz hír, hogy nincs ingyenebéd. Aki élőben nem jó társkeresésben, annak a tinderen se fog működni, nekem ez a tapasztalatom. Annyira fog csak működni, amennyire élőben is képes vagy csajozni. Lányokra ugyanez igaz: azok a fullos nők, akiket látsz, nagyrészt unatkoznak és nem szorulnak rá arra, hogy itt keressenek párt. Nem is azért vannak ott, csak élnek a lehetőséggel, hogy kicsit körülnézzenek. Ők úgy működnek, hogy a legeslegjobb pasi kell nekik, és mivel tengernyi jelentkező van, ezért ráérnek bőven válogatni. A tinder csak amolyan csemege nekik, megnézik a kínálatot, aki bejön (ez kb. 100 pasiból 1), azzal kicsit akár beszélgetnek, de ennyi. Nehogy azt hidd, hogy azért mentek fel, mint te, mert nehézségeik vannak az ismerkedéssel, és célzott terepre vágynak. Fenét. Egyébként is, szerinted hány gondolja komolyan, már csak a profiljuk alapján? Eleve a magyar tinderen a csajok durván fele külföldi. Aki magyar, az csomószor vagy nem ír semmit, vagy odaírja, hogy "én magam se tudom, miért vagyok itt/csak nézelődni vagyok itt", vagy odaírja, hogy csak komoly kapcsolat kell neki, ami az ő értelmezésében azt jelenti, hogy megnézi, hogy van-e itt Tökéletes Pasi, és miután megállapítja, hogy nincs, inkább hagyja az egészet és a barátnőjével jól megbeszélik, hogy a pasik mind rondák vagy "csak azt akarják". Felejtsd el a tindert. Amúgy a nők nagy része idióta itt is, ott is.

2019. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a tinder profilok 60-70%-a kamu.
2019. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

" Az utolsó széplelkű leányzónak üzenem, hogy töltsön le egy képet egy átlagos férfiról és regisztráljon a tinderre férfiprofillal. Hamar meg fogja érteni, hogy miért lesznek önértékelési zavarai a fiúknak"


A te döntésed az önértékelési zavar. Ahogy minden. A világ egy projekció.

2019. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

"Az utolsó széplelkű leányzónak üzenem, hogy töltsön le egy képet egy átlagos férfiról és regisztráljon a tinderre férfiprofillal. Hamar meg fogja érteni, hogy miért lesznek önértékelési zavarai a fiúknak :)"


Én vagyok a "széplelkű" :D, na látod azok a fiúk, nem a férfiak.. nekünk nőknek FÉRFI kell, nem fiú.

Az életben bizony tenni kell mindenért, elég hülyeségeket hordasz itt össze egyébként.


Tindereztem idén januárban és képzeld el egy tök átlagos pasival randiztam 2x, de ez az átlagos pasi is csak du*ni akart, mint sokan mások. Lehet szőke, barna, kigyúrt vagy átlagos testalkatú, aki ba-fasz az és kész.

De én sem ítélem meg az összeset, azóta hála az Istennek már van szerelmem, de tennem kellett érte. Nekem is, igen, nőként. Egy kapcsolatért két embernek kell tenni, a nőnek is, férfinak is. Szedd össze magad, nem kell ilyen bután gondolkozni.


Az összes pasinak üzenem, akik ítélkeznek az összes nő felett, hogy vannak még normális csajok, külsőleg is ott vannak a toppon és NEM ÉRDEKEL, hogy kigyúrt vagy szőke, barna. A szerelmem is egy tök átlagos pasi.. :D Engedjétek el ezt, hogy az összes csaj a tökéletest keresi, én a hibáival együtt fogadom el azt, akit szeretek, ő is engem. Pont.


Bocs a regényért, de ez már eléggé idegesítő. :D Többet nyávogtok már, mint a nők.

2019. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Ti meg emésztgessétek azt az új infót, hogy nőktől sokkal többet várnak el a külső terén, és átlagos vagy ronda nőként nem fog házhoz jönni semmilyen lehetőség. Attól, hogy Tinderen veritek a 10-es csajokra az átlagos fejetekkel, még sok nő van egyedül, csak észre se veszitek. Átlagos, vékony nőként én is voltam fent Tinderen, és akik egyáltalán jelöltek, azok kb 120 kilós férfiak voltak. Gondolom, amelyik ennél kevesebb súlyú volt, az már egy kategóriának érezte magát a 10-es nőkkel :D
2019. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó! Marha nagy megállapítás volt... A mai társadalom 99%-a ilyen-olyan mértékben pszichés beteg. A te döntésed. Tudod mi a te döntésed? ...


A világnak mindenki meg akar felelni, aztán te tarthatod magad bárkinek, ha a társadalom vagy a nők, vagy bizonyos csoportok nem úgy ítélnek meg. Mindenki szeretne egy jó párkapcsolatot, ez megint nem csak egy döntés, egy alapból valahol biológia. Vannak akiknél ez hiányzik, de nem ők a mérvadók.


A mai világ kirakatvilág, egy profitra éhes biznisz gépezet. Meg kell felelni!!! Lehet ezt holmi filléres szabó péter féle lőzungokkal elütni, meg mű optimistának lenni, meg mű céltudatosnak, de beszélgess csak 40 feletti szinglikkel, de úgy őszintén. leéltek 20 évet hazugságban, hogy ők milyen boldogok, ők uralják az életüket... vagy mégsem.


Egy egészséges embert marhára zavar a sikertelenség. Tegyél ellene, mondja a biznisz gépezet. Na és mit csinál sok ember? Költ, költ és költ. Nagyobb izmok, szebb külső. Aztán már az az alap. Még többet, meg még többet.


Aztán ott van az agyakba beégetett szépségideál. Az a baj, hogy sok sok ember meg sem közelíti ezt az ideált, ezért a mainstream platformokon sikertelenek lesznek. A folyamatos sikertelenség pedig rombolja a személyiséget. Na de ott van a biznisz gépezet, és fizethetsz a pua tanfolyamokért... ördögi kör ez, de a vesztes mindig maga az ember lesz.

2019. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%

"A te döntésed az önértékelési zavar. Ahogy minden. A világ egy projekció."


Ja, hogy az én döntésem. Nahát, hogy ezt azok a fránya pszichológusok, pszichiáterek, addiktológusok, lelkészek nem tudják, hogy az egész csak döntés kérdése! Miért nem sétálsz be a SOTE-ra és mondod meg nekik, hogy baromság hónapokig foglalkozniuk a pácienseikkel, mert csak annyit kéne mondaniuk nekik, hogy "a világ egy projekció"? Basszus, képzeld, ők 10 évet szívnak az iskolapadban hogy praktizálhassanak, pedig csak téged kellett volna megkérdezniük. Hogy ők erre még nem jöttek rá.

2019. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

"Én vagyok a "széplelkű" :D, na látod azok a fiúk, nem a férfiak.. nekünk nőknek FÉRFI kell, nem fiú."



Na és szerinted mi a különbség, kicsicsillag? Elmondjam neked? Az összes fiúban ott van potenciálisan a férfi, és egy nő kell hozzá, hogy előjöhessen belőle. Semmivel nem lesz férfibb az, aki korán megtanul zsákolni, csak mázlija volt. Mert szerinted az a férfi, aki tud nőt szerezni, ugye? A sok lób**zó langaléta taknyos, aki gimiben hamarabb lesz 180 centi, mint a többi és bolondulnak értük a csajok, azok aztán nagyon férfiak. Berki Krisztián, na, az aztán igazi férfi! Maradjunk annyiban, hogy van, aki tud csajozni, és van, aki nincs, és ennek semmi köze ahhoz, hogy ki férfi, és ki nem. Sőt, a csajozási képesség gyakran fordítottan arányos az intelligenciával. Neked is csak a hülyítés kell.


"Az életben bizony tenni kell mindenért, elég hülyeségeket hordasz itt össze egyébként."


Neked bizonyára qva sokat kellett tenned.



"Tindereztem idén januárban és képzeld el egy tök átlagos pasival randiztam 2x, de ez az átlagos pasi is csak du*ni akart, mint sokan mások. Lehet szőke, barna, kigyúrt vagy átlagos testalkatú, aki ba-fasz az és kész."



Ja, képzelem, mennyire átlagos volt. Ezt a fogalmat, hogy "átlagos" a nők nem értik. Nektek az átlagos azt szokta jelenteni, hogy top 10%. A többi pasi egyszerűen nem is létezik.


Amúgy meg az én hibám, hogy egy ilyet fogtál ki? Én érdekes módon nem csak dugni akarok, mégsem engem húztál jobbra valamiért. Biztos mert én túl átlag alatti vagyok neked. Gondolom az az átlagos pasi is valami körszakállas béemvés f**zfej volt.


"De én sem ítélem meg az összeset, azóta hála az Istennek már van szerelmem, de tennem kellett érte."


Na, mesélj, mit kellett tenned érte? VISSZA KELLETT VERNED A FÉNYT? Be kellett sétálnod egy bárba és hagyni, hogy leszólítsanak? Be kellett ülnöd egy padba az egyetemen és megvárni, míg odamegy hozzád egy fiú, hogy foglalt-e a melletted levő hely? Na, mesélj, várom a sztorit. Biztos emberfeletti erőfeszítésedbe került.



"Egy kapcsolatért két embernek kell tenni,"


Nem kapcsolatról beszélünk, hanem az ismerkedésről. Az istennek nem akarjátok felfogni a különbséget. Magatokból indultok ki, mert nektek könnyű összehozni egy kapcsolatot és nehéz működtetni. Nem fogjátok fel valamiért, hogy a férfiak problémája ezzel szemben az, hogy 100-ból 99 ismerkedési próbálkozás sikertelen és és nem jut el semmiféle kapcsolatig. Ti mindig a távolság feléről beszéltek, de nekünk a nulladik kilométerkőnél adódnak a problémáink. Ennyire nem bírsz kihelyezkedni a saját fejedből és felfogni, hogy mi évekig vagyunk azért egyedül, mert a csajok 99,99%-a unott, megközelíthetetlen és flegma? NEM-A-KAPCSOLATRÓL-BESZÉLÜNK. Ha kapcsolat van, az már egy SIKER. Tudom, hogy neked nem, mert te úgy nőttél fel, hogy a sok szerencsétlen állandóan próbálkozik nálad. Értsd már meg, hogy nekünk qva nehéz a kapcsolatig eljutni. Az egy LUXUS. Még akkor is, ha neked mindennapos élmény, hogy könnyen lehet kapcsolatod.



"Az összes pasinak üzenem, akik ítélkeznek az összes nő felett, hogy vannak még normális csajok, külsőleg is ott vannak a toppon"



Tudjuk, hogy vannak, ők azok, akik max. 20 éves korukra elkelnek, és ha valamiért felszabadulnának, már annyian állnak értük sorba, ahány évesek. Ergo nem tudunk velük mit kezdeni, ergo olyan, mintha ők nem is léteznének, mert nincsenek versenyben. Mit kezdjek azzal, hogy 17 évesen férfiasabban kellett volna kinéznem, és akkor lenne tíz éve normális, szép csajom? Neked nőként halvány lila fingod nincs, hogy mibe kerül egy ilyen lányt megszerezni.



"Bocs a regényért, de ez már eléggé idegesítő. :D Többet nyávogtok már, mint a nők."


Mivel nekünk nagyobbak a problémáink. Neked elég szépen rámosolyognod valakire, ha már nagyon kétségbe vagy esve, nekünk meg legyen saját lakás, saját autó, jó jövedelem, jó diploma, legyünk nagy társasági emberek, legyen izgalmas életünk, legyünk nagyon extrovertáltak és nagydumások és spontánok és eredetiek, és akkor TALÁN megtetszünk majd valakinek, de még az is kb. 10-ből 2 esetet jelent, és csak akkor, ha nagyon teszünk érte. Te enyeleghetsz akármennyit a nagyonátlagos szerelmeddel, nekünk meg ha nincs senkink, akkor jut 3 szex egy évben, ha mázlisták vagyunk. Mindezt úgy, hogy minden nap álló farokkal ébredünk. Te is begőzölnél tőle. Örülj, hogy van valakid, dugjál vele nagyokat. És ne dumálj bele olyanba, amiről fingod nincs, mert nem állj jól, hogy hülyeségeket beszélsz.

2019. szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!