Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha láttam a legjobb barátom barátnőjét tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nem értem, miért van fent a tinderen a lány, mert a barátja mindent megad neki és szereti, pl. most hétvégén voltak együtt kirándulni... vagy lehet a lánynak semmi célja nincs a tinderrel és csak nézelődik? Mondjuk akkor nem rakott ki volna annyi képet magáról...


2019. szept. 15. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Én jobbra húztam volna.
2019. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk az elég laza.

Mentsd le a profilt Tinderen és noname emailről küldd el.

2019. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én elmondanám a barátomnak a helyedben.
2019. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Savlekotő ***** válasza:
Sokan tartanak fixet és közbe keresnek tovább megfelelőt addig van egy állandó szexpartner vagy épp eltartó ,férfiaknak ez olcsóbb mint prostizni és van ingyen cseléd is aki egyszer csak repül mikor meglett végre a megfelelő. Mindkét nem csinálja ezt. Lehet itt is a barátod a nőnek csak egy átutazó hézagtöltő..
2019. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, valamikor fent volt és nem törölte a regisztrációt.

Elvileg én is fent vagyok. EGyszer kíváncsiságból feltettem évekkel ezelőtt, kb. két hétih volt a telefonomon aztán letöröltem, de csak az appot, a reget nem.

2019. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

" vagy épp eltartó ,"


Nem unalmas mindig ezt böfögni?

A nők is dolgoznak, a pasik sem igazán gazdagabbak a statisztikák szerint.

2019. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Savlekotő ***** válasza:
Én csak példának hoztam fel,nálunk is a nejem jobban keres,de sokan eleve azért vannak egy kapcsolatban mert vmi érdek van mögötte vagy amig nem találják meg a megfelelőt párt, nem akarnak egyedül lenni és könnyebb keresni egy fix nő férfi mellöl,ez nem nem függő ez általános jelenség,és egyre több a társfüggő is,mivel arra nevelik ma gyereket kis kortól h minden másoktól kell el várni engedélyt kérni levegőt venni se lehet,naná h a mai fiatalok még a 30 asok is társfüggők akik egyedül kapcsolat nélkül levegőt se tudnak mernek venni .
2019. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért én meggyőződnék róla,hogy tényleg ő az. Mostanában nagyon sok ismerősömmel fordult elő,hogy lelopkodták facebookról meg instagramról a nyilvános képeiket és új fiókokat csináltak velük. Volt,hogy még a nevét sem változtatták meg. Persze,ha olyan képek,ami tuti nincs nyilvános helyen fent,akkor nem szóltam....
2019. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!