Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek el elgondolkodni azon, hogy nagyon nagy probléma lehet velem?

Figyelt kérdés
Minden nap több száz lányt látok az előadásokon, utcán, kollégiumban stb. Nem úgy értem, hogy rájuk nézek és akkor rögtön szeretni fogom őket hanem úgy,hogy minimális vonzalmat vagy szimpátiát sem keltenek fel bennem. Ilyen fiatalon az ismerőseim és a családom szerint nem normális, hogy így érzek. Olyan mintha valami miatt nem tudnék vonzódni a lányokhoz. Szépnek és csinosnak látom őket a szememben de nincsen bennem ösztön és vágy,hogy akár barátnőm legyen.

2019. szept. 16. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális. Pusztán látvány alapján én sem érzek soha ellenállhatatlan vágyat, hogy bárki is a barátom legyen.
2019. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi probléma.Ha nem közelitesz hozzájuk normális,hogy nem érzel semmit.
2019. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A gond az, hogy én pl. az ismerőseim többségével is így vagyok, a többségük ha eltűnne... Vállvonás, nem nagyon érdekel. Talán 4-5 olyan ember van aki ténylegesen hiányozna.
2019. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... érdekes helyzet, tudom magamról, ugyanis így voltam/vagyok én is.

Különösebben nem jött be csak úgy senki, nem is érdekelt a téma. Azonban találkoztam egy lánnyal, és úgy hozta az élet, hogy na, mégiscsak összejöttem vele. Ettől függetlenül boldogan meglennék egyedül is, nem hiányozna egy kapcsolat egyáltalán.

2019. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ha itt a vonzalomnál kiesik az, hogy én mennyire lemélytorkoztatnám, vagy megszexelném őket.

Akkor én sem érzem azt minden lánynál.


Ilyenhez minimum látnom kell, hogy beszél másokkal a gesztusait, de inkább azt hogy beszél velem kettesben, mennyire jó fej, vicces (mert azért egy lánynál is fontos hogy vicces legyen).


Ösztön van bennem, hogy érdeklődjek a másik felől, de nem úgy hogy ő legyen a barátnőm, hanem beszélgessünk, aztán ha jó fej akkor beszélgessünk kétszer, vagy háromszor.

Aztán ha elvisel, meg én is elviselem őt sokáig, akkor lehet jók leszünk együtt :)

2019. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!