Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a randizas?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta szakítottunk az exemmel, és bár már sokkal sokkal jobban vagyok, nagyon jól érzem magamat a bőrömben, de ha eszembe jut, még mindig úgy érzem, hogy megszakad a szívem.


Bárkivel ismerkedek, mindig van bennem valami furcsa ellenállás, hogy rettenetesen fura lenne, ha más nyúlna hozzám, mert imádtam az exemnek az illatát, az érintését, a csókjat.


Már nem jönnék össze vele újra, kiábrándito dolgokat csinált teljesen, de nagyon szerettem őt. Amiatt lenne ez vajon?


23N


2019. szept. 16. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy jársz, mint az anyám. Sosem fog már ismerkedni senkivel, és még sokan vannak így, mert már megtalálták azt aki számukra a tökéletes... Csak az szépen lelép/kiábrándító dolgokat tesz, de hiába, attól még ő marad a tökéletes az adott személy számára.


Mondjuk én megértem, csak ez olyan szomorú. És még mondja valaki, hogy az élet nem szar. Ilyenek után?

2019. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valójában nem ő hiányzik neked, hanem amit kiváltott belőled. Sose a másik ember hiányzik.
2019. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:(


Valóban az hiányzik, hogy annyira jól éreztem magamat vele.

2019. szept. 16. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

Na, látod, legalább képes vagy ezt beismerni magadnak, sokan erre sem képesek.

Akkor most engedd el a ragaszkodást. Képes vagy rá.

2019. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem gyászoltad meg őt teljesen. Adj időt magadnak! 🙂
2019. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne adj időt magadnak, mert azzal létjogosultságot adsz azoknak az érzéseknek, amik most benned vannak. Csak egyszerűen lépj tovább rajtuk. Engedd el őket.

Idő egyébként se létezik. Csak a jelen létezik.

2019. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Alapjaraton már nem agyalok ezen, de ahogy ismerkednek valakivel, egyből elojonnek.
2019. szept. 16. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyeld meg az érzést, és vedd észre, hogy vagy te és vannak az érzéseid. Ezáltal föléjük emelkedsz. Vagy vidd figyelmed nagyon mélyen a jelenbe.
2019. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rockarc ***** válasza:

Ugyanolyat ugyse fogsz talalni. De mivel szakitottatok ezert ez nem is baj. Ismerd meg a masikat, o is szeretni fog. Mashogy, mint az elozo, egy csomo mindenben mas lesz, de megis ugyanolyan jo. Mindenkit masert lehet szeretni.


43F

2019. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindenkit hozzá mérsz. Így nem lehet ismerkedni.

ÉS az is lehet, hogy ha elengednéd magad az új valaki még jobb is lehet.

2019. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!