Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
28 éves Pasi vagyok. Zárkózot visszafogottabb személyiség nem.vagyok egy társasági ember.Eddig semmi sikerem nem volt a csajoknál. Hogyan lehetne barátnőm . Mit kéne csináljak.

2019. szept. 17. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Használj kérdőjeleket kezdésnek.

Hány nőnél próbálkoztál eddig és hogyan?

2019. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utcán szólitottam le kb 10 nőt ők elhajtottak. 5- öt Facebookon vissza se irtak. 3 at volt munka helyről ők os elhajtottak.
2019. szept. 17. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
elsotalalkozas.hu vagy vmi ilyesmi
2019. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miket mondtál?
2019. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lesz!
2019. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2 Hát.... így nehéz. Nem lehet valami magasan az önbizalmad, ha eddig csak visszautasításokat kaptál, sikerélményt pedig semmit.

Először is dolgozz egy kicsit az önbizalmadon. Legyél valamiben jó, ami jó a csajoknál. Sportolj például, tanulj meg öltözködni, legyen valamilyen stílusod. Ezek külsőségeknek tűnnek és azok is, de nem csak a lány szemében fognak számítani, hanem a saját önértékelésedben is.

Ismerkedj olyan helyen, ahol könnyebb kontextust teremteni. Például valamilyen hobbi tevékenység. Lovaglás, tánckör, ilyen helyeken.

2019. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Zárkózott, visszafogott, csendes, introvertált faszinak soha nem lesz barátnője. Nyílj ki, legyél nyitott, nyiss az emberek felé. Tudom, baromi nehéz úgymond változtatni az alapattitűdön, én magam is csendes, introvertált vagyok, tavaly óta sikerült egy kicsit pozitív irányba változnom. Szóval neked is muszáj lesz változnod, még akkor is, ha csak ezt egy hazug maszknak gondolod.
2019. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Ha valaki még tudd segíteni írjon kérem
2019. szept. 17. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy digitális világban egyre nehezebb. A modern és kényelmes világban minden szuperül néz ki, és minden elérhetőnek tűnik, de valójában és igazából szalmaláng örömöket okozó filléres semmik. Tökéletes lenyomatai ennek a párkapcsolatok ezrei. Futunk egymás mellett, dugunk, te is kondizol, te is jársz kozmetikushoz... hú de jól nézünk ki egymás mellett, aztán itt le is telt. Vagy esetleg két lelkisérült románca sem sokkal jobb.


Szóval szerintem ne akarj görcsösen kapcsolatot magadnak, mert hidd el, jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Járj nyitott szemmel, és legyen önbizalmad. Ennyi.

2019. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hozd ki a maximumot a külsődből
2019. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!